PureVision (6 šošoviek) + ReNu MultiPlus 360 ml s puzdrom

PureVision (6 šošoviek) + ReNu MultiPlus 360 ml s puzdrom

34,89 €

Nákupom získate 87 bonusových bodov

Garancia výmeny 365 dní
MnožstvoDioptriaZakriveniePriemerDostupnosť
14.00vyberte parametre
+ vybrať parametre aj pre druhé oko

+ vybrať darček zdarma

Kontaktné šošovky PureVision sú mesačné kontaktné šošovky, určené na kontinuálne nosenie. Sú vyrobené z moderného silikón-hydrogélového materiálu, ktorý umožňuje dostatočné zásobovanie očnej rohovky kyslíkom aj počas noci pri zatvorených viečkach. Tieto kontaktné šošovky sme pre vás pripravili vo výhodnom balíčku spolu s roztokom ReNu MultiPlus 360 ml, ktorý patrí medzi najlepšie roztoky. Je určený na kompletnú starostlivosť o kontaktné šošovky.

Vlastnosti produktu

Expirácia:2014
Bifokálna:Nie
Šošoviek v krabičke:6
Indikátor rub-líc:Nie
Kontinuálne:Áno
Materiál:Balafilcon A
Obsah vody:36 %
Priepustnosť kyslíka:112 Dk/t
Silikón-hydrogélové:Áno
Tórická:Nie
UV filter:Nie
Zafarbenie pre manipuláciu:Áno
Priemer:14.0
Rozsah dioptrií:od -12.00 do +6.00
Zakrivenie:8.6, 8.3
Výrobca: Bausch & Lomb
Oficiálna stránka: zobraziť
Kategória: Mesačné
Kontinuálne
Silikón-hydrogélové
Výhodné balíčky šošoviek

Hodnotenie zákazníkov

***** Priemerné hodnotenie 88%. Hodnotilo 159 zákazníkov. Zobrazujeme iba hodnotenia s vyplneným textom.

„ Kvalitné a dostupné šošovky “

pred 3 dňami, Overený zákazník4.5

„ Su lahke Maju dostatok vody a preto na oku nerezu a clovek ich neciti.. Tieto sosvky uzivam uz niekolko rokov, a doteraz som nebola ani raz nutena sosovky vratit, alebo skratit dobu pouzivania. Su velmi kvalitne, s dostatkom vody, co vyhovuje mojim ociam. Tento produkt by som urcite odporucila ludom, ktory hladaju sosovky zlozene hlavne z vody. “

pred 11 dňami, martina balogova5

„ Su pohodlne a ani ich necitit na ociach. Som s timto tovarom spokojny a vrelo ho odporucam “

pred 23 dňami, Overený zákazník5

„ ľahko sa s nimi manipuluje. Slabiny: sú tvrdšie v porovnaní s inými “

pred 1 mesiacom, Bucková Emília4

„ Velice seriozní jednání ze strany prodejce.Rychlé jednání.Tovar dodán v pořádku.. Vše OK,odporúčam. “

pred 1 mesiacom, Vít Páviš4.5

Ďalšie hodnotenie (celkom 48)

Komentáre k PureVision (6 šošoviek) + ReNu MultiPlus 360 ml s puzdrom

Veronika M

pred 2 roky

Dobry den,

Chcela by som sa opytat. Tak trochu mam nedoveru v kontinualne sosovky. Nemozu cez noc zapadnut? Obcas sa mi stava, ze ked zaspim s obycajnymi mesacnymi sosovkami, ze sa dosatnu na nespravne miesto a rano musim vyberat pracne.
Tiez ze ci to nevysusuje sosovk a nenici sa tym alebo nezhorsuje zrak ked sa nosia aj v noci.
Dakujem

Odpovedať

Jan Matl, Optika Lutea

pred 2 roky

Dobrý deň pani Veronika,
možnosť nosenia kontinuálnych šošoviek musia posúdiť optometrista. Záleží na predchádzajúcom používanie šošoviek - zdravotnom stave očí. Je to podobné, ako u klasických šošoviek, tzn. je potrebné dodržiavať predpísaný režim a pravidelné preventívne kontroly.

Odpovedať

Pridať komentár




Zákaznícky servis: 033 20 289 04 (Po-Pia: 9-16 hod)

Prečo nakupovať práve u nás?

Ľahko dostupné výdajné miesta

Ďalšie dôvody

Site Map

Certifikát Overené zákazníkmi Platba kartou online ISIC