2082     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

LentiamoAwards 2018: Výhercovia súťaže

Milí šošovkári,

ako ste si možno všimli, prebehla súťaž masiek Halloweenu 2018! Súťaž zahŕňala dve kolá. V prvom kole sa ktokoľvek mohol zúčastniť vytvorením akejkoľvek halloweenskej masky a zapojením sa do súťaže tým, že jednoducho pridal fotografiu masky / make-upu na svoj verejný účet na Instagrame. Tu nájdete všetky úžasné premeny!

Potom sme si vybrali TOP 10+1 súťažiacich, ktorí boli zaradení do 2. kola. Postupujúci mali vytvoriť ďalšiu masku s farebnými / bláznivými šošovkami. Od 9. októbra 2018 hlasovali tisíce ľudí pre svojho favorita. Poradie troch výhercov určil počet hlasov zozbieraných do 31. októbra 2018.A teraz … radi by sme vám predstavili 3 víťazov našej súťaže LentiamoAwards 2018. Srdečne blahoželáme!!:

1. miesto @chaokomakera zo Španielska

2. miesto @mirellamareva z Bulharska

3. miesto @denuuusik zo Slovenska

Ďakujeme všetkým za účasť, za hlasovanie a za zdieľanie, vďaka ktorému mala súťaž taký úspech! Zostaňte naladení na novú súťaž v budúcom roku!Lentiamo Awards Winners

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.