Veľký výpredaj slnečných okuliarov - ušetrite až 40 % pri nákupe trendy slnečných okuliarov

1760     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Avaira (6 šošoviek)

Aktuálne tento produkt nepredávame.

Prečo nakupovať práve u nás?

Pretože pre vás máme jedinečné výhody.

1760 výdajných miest

Nechajte si objednaný tovar poslať na jedno z našich výdajných miest..

Doprava zdarma nad 60 €

Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta za 0,79 €, alebo dopravu už od 1,99 €.

Bonusový program

Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.

Hodnotenia Avaira: 87 %na základe 15 recenzií

Nedrazdia vobec oci.. Spokojnost je maximalna.
Šošovky sú veľmi pohodlné.. Myslím si, že šošovky majú veľmi dobrú kvalitu. Mierne negatívne by som hodnotila to, že oči môžu byť po celodennom nosení vysušené.. Slabiny: Po celom dni mám mierne suché oči.
Každý ich možno inak znáša...ale ja by som ich neodporúčala. Slabiny: Po vybratí ma štípali oči.... Boli podráždené suché...počas nosenia ma v očiach rezali...

Ďalších 6 hodnotení zobrazujeme iba hodnotenie s komentárom

Podrobnosti o Avaira (6 šošoviek)

Avaira sú silikón-hydrogélové kontaktné šošovky od spoločnosti CooperVision. Prirodzená základná vlastnosť kontaktných šošoviek Avaira, udržiavať stabilné množstvo vody a vysokú priepustnosť kyslíka cez šošovku, je výsledkom exkluzívnej technológie AQUAFORM™. Takto vzniknutý mäkší a pružnejší materiál prináša nositeľovi extrémnu úroveň pohodlia a spokojnosti. Avšak je toho oveľa viac, čo prináša materiál kontaktných šošoviek Avaira – napomáha udržať zdravý vzhľad vašich očí (čistý a biely). Prepúšťa vysoké množstvo kyslíka cez kontaktnú šošovku k oku, a tým umožňuje vášmu oku prirodzene dýchať.

Výroba šošoviek bola ukončená, dostupné sú iba varianty na sklade.

Ako alternatívu ponúkame inovatívne šošovky Avaira Vitality, ktoré majú lepší UV filter a vyšší obsah vody v materiáli. Vzhľadom na rozdielne parametre však odporúčame preaplikáciu značky konzultovať s očným lekárom.

UV filter v kontaktných šošovkách zdokonaľuje ochranu rohovky oka pred negatívnymi účinkami ultrafialového žiarenia. Šošovky však nezakrývajú celé oko ani očné okolie, preto je ideálnou ochranou pred škodlivým UV žiarením kombinácia kontaktných šošoviek s UV filtrom a slnečných okuliarov.

Parametre

ExpiráciaNajmenej 11 mesiacov
Šošoviek v krabičke:  6
Indikátor rub-líc:  Nie
Materiál Enfilcon A
So šošovkami sa môže spať:  Nie
Obsah vody:  46 %
Priepustnosť pre kyslík:  125 Dk/t
Silikón-hydrogélové:  Áno
UV filter Áno
Zafarbenie pre manipuláciu Áno
Priemer:  14.2
Rozsah dioptrií:  od -12.00 do +8.0
Zakrivenie:  8.5, 8.4
Modul pružnosti 0.6 MPa
Stredová hrúbka 0.08 mm
Hmotnosť: 21 g
Výrobca:
Kategória:2 týždenné
Silikón-hydrogélové
Kontaktné šošovky
Sférické šošovky

Otázky (19×)

Komentáre k Avaira (6 šošoviek) Pridať otázku

 • Anonym

  Mozem sa opýtať ? Sú to dvojtýždňové šošovky a je ich 6.takze 2 na 2 týždne?

  Odpovedať
  • Andrea Glitta VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   ďakujem za Vašu otázku. Kontaktné šošovky Avaira sú dvojtýždenné, to znamená, že od otvorenia blistru s jednou šošovkou túto môžete používať pri správnej starostlivosti práve dva týždne (ráno nasadíte, večer dáte do puzdra s roztokom). Celé balenie šošoviek je potrebné využiť pred skončením expiračnej doby balenia. V jednom balení sa nachádza 6 kontaktných šošoviek s rovnakými parametrami (jedna dioptria a zakrivenie), ak máte rôzne parametre na obe oči, je nutné objednať dve rôzne balenia. Andrea

   Odpovedať
 • Simona

  Dobrý deň, približne 10 rokov som nosila šošovky Avaira so zakrivením 8,5. Nakoľko spomínate, že tieto šošovky sa prestali vyrábať, neviete mi poradiť inú značku, prípadne iný typ šošoviek so zakrivením 8,5? Skúšala som už iné zakrivenie, ale nevyhovuje mi, šošovky mi nepriľnú k oku dobre a spôsobuje to diskomfort. Za odpoveď ďakujem. Sima

  Odpovedať
  • Andrea Glitta VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   ďakujem za Vašu správu. Veľmi ma to mrzí, ale výroba šošoviek Avaira bola ukončená, preto pokiaľ ste ich už nenašli v parametroch, ktoré potrebujete, v ponuke už bohužiaľ nebudú. Po konzultácii s očným lekárom (kvôli inej hodnote zakrivenia vo Vašom konkrétnom prípade) je možné prejsť na značku Avaira Vitality CooperVision – https://www.vasesosovky.sk/…ality-3.html či https://www.vasesosovky.sk/…ality-6.html – od rovnakého výrobcu. Bohužiaľ ak Vám zmena zakrivenia nevyhovuje, takto na diaľku nie je možné odporučiť Vám inú vhodnú značku šošoviek. Je nutné konzultovať výber a kombináciu aj ostatných parametrov inej značky šošoviek (materiál, priepustnosť pre kyslík, obsah vody a podobne) so špecialistom.

   Ďakujem za pochopenie. Andrea

   Odpovedať
 • Michal K.

  Dobry den, neviem si vybrat dioptrie -1,00 co sa stalo? Niekolko rokov si tieto sosovky objednavam. Dakujem

  Odpovedať
  • Andrea Glitta VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   ďakujem za Vašu správu. Veľmi ma to mrzí, ale výroba šošoviek Avaira bola ukončená, preto pokiaľ ste ich už nenašli v parametroch, ktoré potrebujete, v ponuke už bohužiaľ nebudú. Po konzultácii s očným lekárom (kvôli inej hodnote zakrivenia) je možné prejsť na značku Avaira Vitality CooperVision – https://www.vasesosovky.sk/…ality-3.html či https://www.vasesosovky.sk/…ality-6.html – od rovnakého výrobcu.

   Ďakujem za pochopenie. Andrea

   Odpovedať
 • Aneta L.

  Dobrý deň, dostanete do ponuky aj dioptrie -7.00 ? ďakujem

  Odpovedať
  • Kateřina Pazdziorová VašeŠošovky.sk

   Dobrý den, děkuji za Váš komentář. Je mi líto, ale u čoček Avaira byla ukončená výroba. Po konzultaci s Vaším očním lékařem nebo kontaktologem je možné přejít na značku Avaira Vitality. Děkuji za pochopení, Katka.

   Odpovedať
 • Norbert T.

  dobrý den, nemate v ponuke šošovky avaira 6 ks balenie, ale mesačné?

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Podľa našich dostupných informácií sú šošovky Avaira dvojtýždenné šošovky, avšak ak Vám ich Váš kontaktológ odporučil používať ako mesačné, môžete sa riadiť jeho radami. Ďakujeme za pochopenie. Pekný deň.

   Odpovedať
 • Maria J.

  Dobry den, prosim tieto sosovky Avaira su z akeho materialu ? Je to Enfilcon A ? Dakujem

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   viac informácií o šošovkách je uvedených v ich parametroch. Áno, šošovky Avaira sa vyrábajú z materiálu Enfilcon A.

   Odpovedať
 • alina

  dobrý deň. daju sa u Vás objednať aj COOPER VISION, PRO-FIT PERMORMANCE ? A cena? BC 8,5 DIA 14,2 PWR -1,75 Dakujem za odpoved.

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   šošovky Pro-fit Performance v ponuke žiaľ nemáme.

   Odpovedať
 • Jana

  Dobry den, pouzivam tieto sosovky, ale chcela by som si kupit jednodnove. Existuje takato variata?

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   o používaní jednodňových šošoviek je potrebné poradiť sa s Vašim kontaktológom. Iba on môže pre Vás vybrať vhodné šošovky.

   Odpovedať
 • Silvia

  Dobry den, chcela som sa opytat, ci sa daju objednat sosovky Avaira Cooper Vision prave oko -1,5 a lave oko 1,25 do dialky.

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   áno, tieto šošovky sa objednať dajú, avšak je potrebné objednať pre každé oko jedno balenie šošoviek.

   Odpovedať
 • Andrea K.

  Dobrý deň, používam dvojtýždňové šošovky Pro-Fit Performance od CooperVision, sú to moje prvé šošovky a som s nimi celkom spokojná, ale nedajú sa kúpiť cez internet a aj tak sú dosť drahé na to, že sú iba dvojtýždňové. Chcela by som prejsť na tieto šošovky , moje parametre sú DIA: 14,2, BC: 8,5, a PWR: -2,5 a -3,5. Tak sa chcem spýtať, či sú tieto šošovky pre mňa vhodné.

  Odpovedať
  • ali

   tiež ma to zaujíma, používam presne tieto isté pro-fitky performance. nikde som ich tiež nenašla. Prvý krát som sa dali ukecat doktorom, ali 30 eur za šošovky na 6 týzdnov je naozaj dosť. potešilo by, keby sa daju zohnať cez net.

   Odpovedať
   • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

    Dobrý deň,

    bohužiaľ, šošovky pro-fit nepoznáme, preto nevieme povedať aká je ich náhrada.

    Odpovedať
 • Margaréta

  Dobrý deň, používam 1 Day Acuve True Eye, a chcela by som prejsť na 2 týždňové alebo mesačné šošovky, čo najviac podobné týmto 1 dňovým. Hlavne aby mali zakrivenie 8,6 až 8,5 a veľ. 14,2. Kúpila som si u vás Biofinity a vôbec nie som spokojná, proste nesedia mi. Len ma prosím neposielajte ku kontaktológovi, bola som a mala som dojem, že by mi predal hocičo,len aby mal zisk. Vopred ďakujem

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   bohužiaľ, takto na diaľku a bez vyšetrenia sa nedá povedať, ktoré šošovky by boli pre Vás vhodné. Bez predchádzajúcej konzultácie a preaplikácie u kontaktológa neodporúčame kupovať kontaktné šošovky. Vyberať šošovky iba na základe číselných parametrov nie je správny postup. Treba brať do úvahy všetky vlastnosti šošovky (napr. aj materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené). To, či kontaktná šošovka správne sedí na oku, zistí kontaktológ pri vyšetrení, kde skúma, ako šošovka priľne k oku.

   Odpovedať
 • Eliška Hauserová VašeŠošovky.sk

  Dobrý večer,
  my tiež predpokladáme, že Vaša očná lekárka má skúsenosti so šošovkami, keďže sa zaoberá ich aplikáciou. Ako by ste cítili šošovku, že Vám nesedí? Bola by Vám nepohodlná.

  Odpovedať
  • Petra S.

   dobry den.sosovky prisli. vyskusane,maju uplne iny material ako air optixy.ovela pruznejsie,akokeby som ani nemala sosovky.keby mi boli nepohodlne asi by som to hned citila ze mi nesadnu,ze? no zatial vsetko ok,tak som velmi rada.dakujem za rady.

   Odpovedať
 • Petra S.

  bohuzial nevedela mi ich vyskusat.lebo nemala take vysoke dioptrie.
  ak mi nebudu sediet,ako to budem citit?
  no ale kedze mi ich odporucila,tak urcite s tym ma skusenosti.

  Odpovedať
 • Eliška Hauserová VašeŠošovky.sk

  Dobrý deň,
  ak Vám Vaša oftalmologička odporučila šošovky Avaira, pravdepodobne budú pre Vás vhodné. Avšak predpokladáme, že ak Vám ich lekárka odporučila, v tom prípade Vám ich aj vyskúšala. Treba brať do úvahy všetky vlastnosti šošovky (napr. aj materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené). To či kontaktná šošovka správne sedí na oku, zistí kontaktológ pri vyšetrení, kde skúma, ako šošovka priľne k oku.

  Odpovedať
 • Petra S.

  Dobry den. bola som na vysetreni u oftalmologicky,a doteraz som pouzivala Air Optix Aqua odporucala mi avairu.
  lenze teraz pozeram ze avaira ma zakrivenie 8.5 a air optix 8,6 .na to som sa bohuzial nepytala,ale ani mi nespominala ze tam je rozne zakrivenie.chcela by som vyskusat avairu,myslite ze by sa dalo? je to velky rozdiel? dakujem

  Odpovedať
 • Jan Matl VašeŠošovky.sk

  Dobrý deň,
  ľutujem, ale túto informáciu Vám nemôžem potvrdiť.

  Odpovedať
 • Jana

  Dobrý deň,
  v súčasnosti používam šošovky Switch Evolve. Keďže tieto sa nedajú zakúpiť cez internet, chcem si overiť informáciu, že kontaktné šošovky SWITCH EVOLVE = kontaktné šošovky AVAIRA. Keby som si zakúpila tento pár nebude tam žiadny rozdiel? Ďakujem za odpoveď

  Odpovedať
 • Eliška Hauserová VašeŠošovky.sk

  Dobrý deň,
  Skúšobné páry nemáme k dispozícii - dodávatelia ich dodávajú len aplikačným strediskám (kontaktológom, očným lekárom). Keď chcete prejsť na iný typ kontaktných šošoviek, mali by ste ich mať riadne odskúšané a naaplikované od Vášho kontaktológa.

  Odpovedať
 • Daniel M.

  Dobry den!
  Chcel by som sa opytat, kde by som mohol zohnat skusobny par k tymto kontaktnym sosovkam. Rad by som presiel na tento druh sosoviek, no doteraz som pouzival sosovky s BC 8,6 (DIA 14,0) a sosovky Avaira sa vyrabaju len s BC 8,5, preto nechcem kupovat hned cele balenie. Vopred dakujem za odpoved!

  Odpovedať

Ďalšie 4 komentáre

Pridať otázku alebo komentár k Avaira (6 šošoviek)

Údaje označené * sú povinné.

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 10053 recenzií).

Super nakupujem tu cele roky
veľký výber
dobrá cena
rýchle dodanie. Už skoro 10 rokov si objednávak šošovky a roztoky z Vaše šošovky a vždy som bola spokojná. Nemenila by som.
Perfektna konunikacia, bol problem so zaplatenim kartou a hned ma kontaktovali :)