Užite si dopravu zdarma do 28. mája - platí na objednávky kontaktných šošoviek, slnečných a dioptrických okuliarov!

1552     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

VYPREDANÉ - ďakujeme za záujem!

Začnite žiť bezdrôtovo. Doma, v práci i na cestách.Užite si obľúbenú hudbu, audioknižky a podcasty „bez kábla“. K dvom baleniam ľubovoľných šošoviek Biofinity (6 kusov) teraz automaticky a zadarmo získate bezdrôtové slúchadlá na použitie doma, pri športe, na cestách aj v práci.

Akcia platí pre tieto šošovky:

  • Biofinity (6 šošoviek) – zdravé šošovky s maximálnou priepustnosťou kyslíka, asférickým dizajnom pre väčšie pohodlie a mimoriadnou odolnosťou proti usadeninám.
  • Biofinity Energys (6 šošoviek)– prvé šošovky pre digitálny vek. S pokročilými technológiami na použitie pri počítačoch a ďalších digitálnych prístrojoch.
  • Biofinity Toric (6 šošoviek) – šošovky s technológiou Aquaform Comfort Science pre optimálnu korekciu astigmatizmu. Jedny z najlepších šošoviek pre astigmatikov súčasnosti.
  • Biofinity Multifocal (6 šošoviek) – potrebujete jedny šošovky „na čítanie“ i „na diaľku“? Nasaďte tieto a uvidíte ostro za všetkých okolností.
Neprehliadnite: Táto ponuka platí do 23. marca alebo do vypredania zásob, slúchadlá pridáme zadarmo a automaticky k objednávky dvoch balení po 6 šošoviek Biofinity, Biofinity Toric, Biofinity Energys alebo Biofinity Multifocal.
 

Komentáre

    Žiadna otázka...

    Údaje označené * sú povinné.