Prihlásenie

U nás dostanete darček, aj keď nie sú Vianoce

Vážime si našich zákazníkov, a preto stále vymýšľame, ako Vám to čo najlepšie vyjadriť.

Robíme to napríklad prostredníctvom nášho bonusového programu. Za každé 1 €, ktoré u nás miniete, získavate 2,5 bonusového boda. Pri každom produkte uvádzame, koľko bonusových bodov za jeho nákup dostanete. Za prihlásenie sa k odoberaniu newslettera Vám dáme rovných 50 bonusových bodov. Možno sa Vám to nezdá veľa, ale napríklad už za 40 bodov si môžete k svojmu nákupu zdarma objednať práve za bonusové body pinzetu i s puzdrom. Ak ste nositeľom kontaktných šošoviek viete, že práve týchto pomôcok nie je nikdy dosť a mať ich navyše napríklad v práci v šuplíku, u rodičov na víkend, alebo na prespanie u priateľa sa jednoducho hodí!

Ponuka je široká, ale my sme sa inšpirovali ešte ďalšími zaujímavosťami, ako je napríklad pršiplášť v obale. Igelitový transparentný pršiplášť s kapucňou univerzálnej veľkosti je ľahký a môžete ho použiť opakovane. Je dodávaný v okrúhlom plastovom obale s logom a karabínou pre zavesenie na batoh, kabelku či tašku. Alebo členkové ponožky so šošovkou. Biele členkové ponožky s logom v univerzálnej veľkosti, vhodné na bežné nosenie.

Ženy dobre poznajú večný problém, kam v reštaurácii uložiť kabelku. Určite si vyberte ako bonusový darček elegantný držiak na kabelku!

Ak nevlastníte čítačku kníh, ale starú dobrú papierovú knižku, urobí Vám radosť záložka do knihy a zaspávať môžete po náročnom dni s chladivou maskou na tvár.

Je toho dosť a ponuku bonusového tovar stále rozširujeme. Radi Vám robíme radosť darčekmi k nákupu a tak skoro nás to určite baviť neprestane. Stačí si len vybrať to, čo práve potrebujete.

Páči sa vám tento článok? Podeľte sa so svojími priateľmi.

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

    Žiadna otázka...

    Údaje označené * sú povinné.

    Najviac predávané produkty