Prihlásenie

U nás dostanete darček, aj keď nie sú Vianoce

Vážime si našich zákazníkov, a preto stále vymýšľame, ako Vám to čo najlepšie vyjadriť.

Robíme to napríklad prostredníctvom nášho bonusového programu. Za každé 1 €, ktoré u nás miniete, získavate 2,5 bonusového boda. Pri každom produkte uvádzame, koľko bonusových bodov za jeho nákup dostanete. Za prihlásenie sa k odoberaniu newslettera Vám dáme rovných 50 bonusových bodov. Možno sa Vám to nezdá veľa, ale napríklad už za 40 bodov si môžete k svojmu nákupu zdarma objednať práve za bonusové body pinzetu i s puzdrom. Ak ste nositeľom kontaktných šošoviek viete, že práve týchto pomôcok nie je nikdy dosť a mať ich navyše napríklad v práci v šuplíku, u rodičov na víkend, alebo na prespanie u priateľa sa jednoducho hodí!

Ak ste spokojní s nákupom a odporučíte nás svojim známym, ktorí uskutočnia objednávku, dostanete rovných 100 bonusových bodov. Budete si tak hneď můcť vyberať z viacerých bonusových produktov. Ak ste si ušetrili aj nejaké bodíky z minula, môžete vyberať z drobností, ktoré vedia uľahčiť život. Na špinavé ruky antibakteriálny gél, na hlučných susedov štuple do uší, a pre chvíle pokoja napríklad kvitnúci čaj.

Ponuka je široká, ale my sme sa inšpirovali ešte ďalšími zaujímavosťami, ako je napríklad pršiplášť v obale. Igelitový transparentný pršiplášť s kapucňou univerzálnej veľkosti je ľahký a môžete ho použiť opakovane. Je dodávaný v okrúhlom plastovom obale s logom a karabínou pre zavesenie na batoh, kabelku či tašku. Alebo členkové ponožky so šošovkou. Biele členkové ponožky s logom v univerzálnej veľkosti, vhodné na bežné nosenie.

Ženy dobre poznajú večný problém, kam v reštaurácii uložiť kabelku. Určite si vyberte ako bonusový darček elegantný držiak na kabelku!

Ak nevlastníte čítačku kníh, ale starú dobrú papierovú knižku, urobí Vám radosť záložka do knihy a zaspávať môžete po náročnom dni s chladivou maskou na tvár.

Je toho dosť a ponuku bonusového tovar stále rozširujeme. Radi Vám robíme radosť darčekmi k nákupu a tak skoro nás to určite baviť neprestane. Stačí si len vybrať to, čo práve potrebujete. A nezabudnite, že ak máte zálusk na niečo za viac bonusových bodov, stačí nás len odporučiť ;)

Páči sa vám tento článok? Podeľte sa so svojími priateľmi.

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Prečítajte si tiež…

Predstavujeme sa: Georgina Garrigan, grafička

Predstavujeme sa: Georgina Garrigan, grafička. Pochádza z Írska, ale od októbra 2017 žije a pracuje v Prahe. Krásne kreslí, výborne varí, cvičí jogu.

Celý článok

Prečo sú v zime kontaktné šošovky praktickejšie ako okuliare?

Veľa ľudí nosí kontaktné šošovky aj v období, kedy teploty klesnú pod nulu

Celý článok

Pomáhame Míše. Pridáte sa?

Prispejte spoločne s nami na špeciálne elektronické okuliare trinásťročnej Míše, ktorá trpí vzácnou chorobou zraku.

Celý článok

Čo všetko potrebujete vedieť o nosení kontaktných šošoviek v zime

Nezabudnite kontaktné šošovky vždy meniť podľa plánu, na ktorom ste sa dohodli s Vaším oftalmológom.

Celý článok

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!