Prihlásenie

Hlasujte pre nás v ankete ShopRoku 2016!

Tento rok sa už po ôsmykrát vyhlasuje súťaž SHOPROKU 2016. Jej cieľom je nájsť najkvalitnejší, najpopulárnejší a najzaujímavejší e-shop na slovenskom internete pre rok 2016. Rozhodli sme sa za náš e-shop zúčastniť tiež a budeme nesmierne radi za Vašu pomoc a podporu.

V prvej kategórii – Cene kvality nám dávate hlas po celý rok. Ďakujeme.

Anketa má dve hlavné kategórie – prvou je Cena kvality, kde najkvalitnějšie e-shopy vyberáte vy sami priamo na stránkách Heuréky. Do hodnotenia obchodov Overené zákazníkmi sme zapojení i my medzi predajcami kontaktných šošoviek. Vyjadrené číslom – 97 % z Vás odporúča náš e-shop svojim známym! Ďakujeme.

Druhá kategorie Cena popularity

Prvú kategóriu síce internetová verejnosť hlasovaním ovplyvniť nemôže, zato druhú – Cenu popularity má vo svojich rukách. Hlasovať môže ktokoľvek, kto má prístup na internet a chce podporiť svoj obľúbený obchod. Rozhodnúť môže každý hlas.

Hlasujte v ankete ShopRoku2016

A preto, ak ste s nami spokojní, dajte nám Váš hlas. Dávate nám tak najavo, že „TO“ robíme dobre. A budeme sa snažiť aj naďalej vychádzať Vám v ústrety, ponúkať ten najlepší tovar za najnižšie ceny s nadštandardnými službami. Budeme radi, keď nás podporíte a dáte nám hlas. Čas máte od 1.12.2016 do 28.2.2017.

Ďakujeme Vám za celý tím Vašešošovky.sk!

Páči sa vám tento článok? Podeľte sa so svojími priateľmi.

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

Komentáre

 • Pepa

  Vašešovky

  Odpovedať
  • Andrea
   VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,


   ďakujem za Váš komentár. Ak by ste za náš e-shop chceli hlasovať,
   prosím kliknite na tlačidlo „Hlasovať“ – obrázok v poslednom
   odstavci blogu. Ďakujeme ! Andrea


   Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Najviac predávané produkty