Prihlásenie

Zabudnite na Olafa či Šmolkov! Novou superstar je teraz Lenny z VašeŠošovky.sk!

Predstavujeme Vám Lennyho, plyšáka a maskota VašeŠošovky.sk. Väčšinu času trávi v zahraničí, ale dnes máme jedinečnú príležitosť sa s ním porozprávať o jeho práci pre VašeŠošovky.sk.

Je naozaj ťažké Lennyho zastihnúť: je stále v pohybe, cestuje po Európe, značku VašeŠošovky.sk posúva neustále dopredu, načúva zákazníkom a ich návrhom na zlepšovanie služieb. Práve sa vrátil z ciest po Španielsku, tak sme ho prehovorili, aby nám odpovedal na pár otázok:

Ahoj Lenny, prosím, predstav sa našim zákazníkom.
Volám sa Lenny a som kontaktná šošovka. Som maskot VašeŠošovky.sk. Aj keď – radšej si hovorím „veľvyslanec z VašeŠošovky.sk“ Hovoria mi „maskot“ len preto, že som vypchatý plyšák, ale môžem ponúknuť oveľa viac v porovnaní s bežným plyšovým medvedíkom :)

Vysvetli nám, prečo si pre túto pozíciu bol vybraný práve ty?
V prvom rade na pohovore, myslím, že Tomáš (náš marketingový riaditeľ) a Eva (naša personalistka) boli mojím vzhľadom nesmierne ohromení: som krásny, roztomilý a samozrejme mäkučký. Navyše som ich oslnil svojimi zručnosťami: plynule hovorím 12 svetovými jazykmi, takmer vo všetkých športoch som preborník a som veľmi komunikatívny a priateľský.

Aké máš plány do budúcnosti?
Mnoho ľudí nosí kontaktné šošovky, ale nie všetci ich nakupujú v našom e-shope VašeŠošovky.sk. A preto je mojou úlohou vysvetliť im, že okrem výhodných cien náš tím, starajúci sa o e-shop, ponúka oveľa viac: snažíme sa, aby sme vždy zákazníkom vyšli v ústrety, dávame im darčeky, vytvárame rôzne akcie a staráme sa o zákazníka počas celého nákupného procesu tak, aby bol spokojný s našimi službami. Tiež by som chcel byť slávny na Instagrame! Je tam toľko dievčat a chalanov, ktorí si myslia, že sú hviezdy, ale no taak !!! Ja som šošovka, ktorá hovorí a cestuje … som oveľa zaujímavejší ako oni!

Práve si sa vrátil zo Španielska, kam budeš cestovať ďalej?
V lete budem naozaj veľa cestovať: Pôjdem do Grécka so svojím kolegom Lefterisom a do Talianska s kolegyňou Ilariou. Milujem more, nedokážem mu odolať.

Čo máš v kufri zaručene vždy zbalené?
Jednoduchá odpoveď: vždy všetko v cestovnej veľkosti, puzdro (niečo ako spacák pre vás – ľudí), očné kvapky (dôležitá vec po večierku alebo po večernom táboráku) a samozrejme slnečné okuliare (na ochranu očí a aby som bol stredobodom pozornosti na každej pláži).

Nejaké pripomienky pre našich šošovkárov?
Už ste si naplánovali dovolenku? Uistite sa, že dostanete svoje šošovky včas! Nezabudnite sa tiež pozrieť na našu kolekciu slnečných okuliarov. Máme veľa perfektných modelov pre všetkých!

Páči sa vám tento článok? Podeľte sa so svojími priateľmi.

Komentáre

    Žiadna otázka...

    Údaje označené * sú povinné.

    Najviac predávané produkty