Prihlásenie

Tipy pre vás: Nakupujte na Black Friday ako profesionál!

Kto nemá rád Black Friday? Veľké zľavy na obľúbený tovar, ako napríklad úplne nová televízia, ktorú možno ani nepotrebujete, nové lesklé topánky alebo možnosť kúpiť si nový telefón (starý telefón je už trochu pomalý, však?).

Buďte ostražití, pretože je naozaj ľahké prestať sa sústrediť na to, čo kúpiť potrebujete, a čo naopak nie – preto by ste mali byť pripravení.

Tipy, vďaka ktorým budete nakupovať ako profesionál

 • 1. Urobte si zoznam

Vytvorte si dopredu zoznam vecí, ktoré skutočne potrebujete kúpiť. Nechoďte na webové stránky len tak a nezačnite prezeraním tovaru – pravdepodobne tak skončíte nakupovaním vecí, ktoré pravdepodobne ani nepotrebujete.

Nákupom nového hriankovača za 30 € namiesto 60 € neušetríte, ale zbytočne miniete 30 €.

 • 2. Stanovte si rozpočet

Vytvorenie zoznamu je skvelé, ale ak nemáte rozpočet, väčšinou miniete veľa peňazí. Najhoršie je, že celý rozpočet miniete skôr, než kúpite všetky veci z vášho zoznamu. Uprednostňujte teda to, čo je dôležitejšie – určite si priority.

 • 3. Online vs Offline

Ak sa necitíte na čakanie v dlhých radoch, tlačenie sa v davoch v obchodoch a chcete predísť sklamaniu, že práve tovar, ktorý potrebujete, v obchode nakoniec ani nenájdete, nakupovanie online je skvelou voľbou.

Veď čo môže poraziť nakupovanie v pyžame, spríjemnené zababušením sa do obľúbenej prikrývky a popíjaním horúcej čokolády?

 • 4. Prihláste sa k odoberaniu noviniek

To vám môže priniesť najlepšie ponuky. Ak sa prihlásite k odoberaniu noviniek, môžete získať ponuky ešte predtým, než budú zverejnené. Takéto ponuky sa obvykle zameriavajú na verných zákazníkov. Napríklad na VašeŠošovky.sk naši verní zákazníci môžu získať všetky ponuky Black Friday už deň pred oficiálnym začiatkom.

Takto je možné zabezpečiť, že bude tovar na sklade k dispozícii. Premýšľajte o tom ako o prioritnom odbavení na letisku. Príjemné, však? Volá sa to VIP.

 • 5. Skontrolujte pravidlá vrátenia tovaru

Tie by mali byť vždy rovnaké a nemali by sa kvôli Black Friday či inej sezónnej ponuke meniť. V minulosti však existovali sťažnosti od ľudí rôznych obchodov, ktorí chceli vrátiť tovar, ale podmienky pre vrátenie tovaru za výrobky, kúpené počas Black Friday, sa mierne líšili od klasických podmienok.

Nedajte iba na milé slová personálu obchodu, prečítajte si obchodné podmienky. Iba pre istotu, pre prípad, že vás niečo podobné stretne.

To je všetko. Želáme vám pekné a úspešné nakupovanie počas Black Friday.

Páči sa vám tento článok? Podeľte sa so svojími priateľmi.

Komentáre

  Žiadna otázka...

  Údaje označené * sú povinné.

  Najviac predávané produkty