Prihlásenie

Tipy pre vás: Nakupujte na Black Friday ako profesionál!

Kto nemá rád Black Friday? Veľké zľavy na obľúbený tovar, ako napríklad úplne nová televízia, ktorú možno ani nepotrebujete, nové lesklé topánky alebo možnosť kúpiť si nový telefón (starý telefón je už trochu pomalý, však?).

Buďte ostražití, pretože je naozaj ľahké prestať sa sústrediť na to, čo kúpiť potrebujete, a čo naopak nie – preto by ste mali byť pripravení.

Tipy, vďaka ktorým budete nakupovať ako profesionál

  • 1. Urobte si zoznam

Vytvorte si dopredu zoznam vecí, ktoré skutočne potrebujete kúpiť. Nechoďte na webové stránky len tak a nezačnite prezeraním tovaru – pravdepodobne tak skončíte nakupovaním vecí, ktoré pravdepodobne ani nepotrebujete.

Nákupom nového hriankovača za 30 € namiesto 60 € neušetríte, ale zbytočne miniete 30 €.

  • 2. Stanovte si rozpočet

Vytvorenie zoznamu je skvelé, ale ak nemáte rozpočet, väčšinou miniete veľa peňazí. Najhoršie je, že celý rozpočet miniete skôr, než kúpite všetky veci z vášho zoznamu. Uprednostňujte teda to, čo je dôležitejšie – určite si priority.

  • 3. Online vs Offline

Ak sa necitíte na čakanie v dlhých radoch, tlačenie sa v davoch v obchodoch a chcete predísť sklamaniu, že práve tovar, ktorý potrebujete, v obchode nakoniec ani nenájdete, nakupovanie online je skvelou voľbou.

Veď čo môže poraziť nakupovanie v pyžame, spríjemnené zababušením sa do obľúbenej prikrývky a popíjaním horúcej čokolády?

  • 4. Prihláste sa k odoberaniu noviniek

To vám môže priniesť najlepšie ponuky. Ak sa prihlásite k odoberaniu noviniek, môžete získať ponuky ešte predtým, než budú zverejnené. Takéto ponuky sa obvykle zameriavajú na verných zákazníkov. Napríklad na VašeŠošovky.sk naši verní zákazníci môžu získať všetky ponuky Black Friday už deň pred oficiálnym začiatkom.

Takto je možné zabezpečiť, že bude tovar na sklade k dispozícii. Premýšľajte o tom ako o prioritnom odbavení na letisku. Príjemné, však? Volá sa to VIP.

  • 5. Skontrolujte pravidlá vrátenia tovaru

Tie by mali byť vždy rovnaké a nemali by sa kvôli Black Friday či inej sezónnej ponuke meniť. V minulosti však existovali sťažnosti od ľudí rôznych obchodov, ktorí chceli vrátiť tovar, ale podmienky pre vrátenie tovaru za výrobky, kúpené počas Black Friday, sa mierne líšili od klasických podmienok.

Nedajte iba na milé slová personálu obchodu, prečítajte si obchodné podmienky. Iba pre istotu, pre prípad, že vás niečo podobné stretne.

To je všetko. Želáme vám pekné a úspešné nakupovanie počas Black Friday.

Páči sa vám tento článok? Podeľte sa so svojími priateľmi.

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Prečítajte si tiež…

Môžu kontaktné šošovky a roztoky zamrznúť?

Áno, môžu. Ale… Ako to býva u väčšiny vecí, i tu sú nejaké ale.

Celý článok

Predstavujeme sa: Katka Pazdziorová, zákaznícky servis

Predstavujeme sa: Katka Pazdziorová, zákaznícky servis

Celý článok

ShopRoku 2017. Podporte nás svojím hlasom!

Ako dopadneme v ankete ShopRoku, ktorá už deviatykrát hľadá hviezdy medzi e-shopmi, v roku 2017? To záleží aj na vašom hlase.

Celý článok

Nedolievajte do použitého roztoku v puzdre roztok čerstvý!

Keď hovoríme o dolievaní roztoku, myslíme opätovné naplnenie puzdra roztokom.

Celý článok

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!

VašeŠošovky na Twitteri

  • 🎁Darčeky, ktoré využijete všade? ✅Máme jeden i pre vás! Vyberte si darček k objednávke.🎁⤵️ https://t.co/7KQL1LxXUT https://t.co/L2G2rqGRKv pred mesiacom
  • 🚚 📯 Nakúpte šošovky s dopravou zdarma. Iba dnes do polnoci! https://t.co/sT9MA0BEmd https://t.co/4vUHdl9tsU pred 2 mesiacmi
  • 🆕❗Od dnešného dňa - SofLens Daily Disposable 30 šošoviek + 10 šošoviek zdarma. Do vypredania zásob. 👉… https://t.co/ZvQuHOBPVW pred 2 mesiacmi
  • 🍂🎁 Darčeky, ktoré využijete všade? Máme jeden i pre vás! https://t.co/DozCGagJTj 🍂 https://t.co/ckb3Eeaudb pred 2 mesiacmi
  • 📕 📖 Zadarmo k nákupu: Nechtění, krimi s dokonalou zápletkou. Do 1. 11. 2017! https://t.co/e7DPMF3K4S https://t.co/av098obYdh pred 2 mesiacmi

Sledujte náš Twitter @VaseSosovky.

VašeŠošovky na Facebooku