Víkend skvelých zliav - zľava až 25 % na vybrané produkty!

Prihlásenie

5 tipov: Nakupujte na Black Friday ako profesionál!

Kto nemá rád Black Friday? Žiadny iný deň v roku nám nesľubuje také úžasné zľavy a neumožňuje nám získať vytúžené prudukty za mimoriadne znížené ceny.

Skutočne však kupujeme iba veci, ktoré potrebujeme, alebo ktoré sme dlho hľadali? Alebo je Black Friday iba deň, ktorý nás navádza zbytočne mínať peniaze?

Buďte ostražití, pretože je naozaj ľahké prestať sa sústrediť na to, čo si kúpiť potrebujete, a čo naopak nie. Vašešošovky pre vás pripravili 5 tipov, podľa ktorých budete na Black Friday nakupovať ako profesionál. 

1. Kúpte si to, čo skutočne chcete a potrebujete

Nakupujte veci, ktoré skutočne potrebujete alebo ste už dlho hľadali a chceli. Patria sem obvyklé položky, ako napr kontaktné šošovky a roztoky na šošovky, ktoré môžete počas Black Friday kúpiť za bezkonkurenčné ceny. Je tiež rozumné využiť Black Friday ako dobrú príležitosť na vianočné nákupy, napríklad luxusných slnečných okuliarov ako darčekov pre svojich milovaných – alebo aj pre seba.

2. Prihláste sa k odoberaniu noviniek

Najlepšie ponuky vám môže priniesť práve to. Ak sa prihlásite k odoberaniu noviniek, môžete získať ponuky ešte predtým, než budú zverejnené. Obvykle sa zameriavajú na verných zákazníkov. Napríklad na VašeŠošovky.sk naši verní zákazníci môžu získať výhodné ponuky Black Friday už deň pred oficiálnym začiatkom.

Takto je možné zabezpečiť, že bude tovar na sklade k dispozícii. Premýšľajte o tom ako o prioritnom odbavení na letisku. Príjemné, však? Volá sa to VIP.

3. Urobte si zoznam

Vytvorte si dopredu zoznam vecí, ktoré skutočne potrebujete kúpiť. Nechoďte na webové stránky len tak a nezačnite prezeraním tovaru – pravdepodobne tak skončíte nakupovaním vecí, ktoré vôbec nepotrebujete.

Nákupom nového hriankovača za 30 € namiesto 60 € neušetríte, ale zbytočne miniete 30 €.

4. Stanovte si rozpočet

Vytvorenie zoznamu je skvelé, ale ak nemáte rozpočet, väčšinou miniete veľa peňazí. Najhoršie je, že celý rozpočet miniete ešte skôr, ako kúpite všetky veci z vášho zoznamu. Uprednostnite teda to, čo je dôležitejšie – určite si priority.

5. Online vs. offline

Ak sa necitíte na čakanie v dlhých radoch, tlačenie sa v davoch v obchodoch a chcete predísť sklamaniu, že práve tovar, ktorý potrebujete, v obchode nakoniec ani nenájdete, nakupovanie online je skvelou alternatívou.

Veď čo môže poraziť nakupovanie v pyžame, spríjemnené zababušením sa do obľúbenej prikrývky a popíjaním horúcej čokolády?

To je všetko. Želáme vám príjemné a úspešné nakupovanie počas Black Friday.Páči sa vám tento článok? Podeľte sa so svojími priateľmi.

Leonie je vedúca nášho blogu Lentiamo. Skúma lekárske texty, rieši zložité témy s našimi optikmi a vytvára vzdelávací obsah pre náš blog, slovník pojmov a rôznych sprievodcov. Jej špecialitou je robiť zložité oblasti očného lekárstva zrozumiteľnými pre našich čitateľov.

Komentáre

    Žiadna otázka...

    Údaje označené * sú povinné.

    Najviac predávané produkty