Prihlásenie

Bude vás zaujímať: Školili sme sa za vás

Poznať produkt, vedieť, ako sa používa, dokázať odpovedať na každú otázku. Presne to sú podľa nás tri piliere zákazníckeho servisu každej firmy. Aj preto sme si pozvali zástupcu jednej z najväčších šošovkárskych spoločností na svete. Máme tu pre vás stručné zhrnutie akcie „Alcon nás školí“.

Novinkou, ktorú sme mali možnosť detailne spoznať, sú šošovky Air Optix Plus Hydraglyde – tieto používajú ako prvé a zatiaľ jediné šošovky vôbec zvlhčujúcu technológiu HydraGlyde Moisture Matrix, s ktorou sú šošovky rovnomerne hydratované celý deň aj pri nosení v náročnejšom prostredí. Čo nás veľmi zaujalo – šošovky s Hydraglyde je možné príležitostne nosiť až 6 dní nepretržite. To sa môže hodiť napríklad počas kratšej dovolenky.

Pokiaľ hľadáte šošovky, ktoré sa dajú nosiť v kuse dlhšie ako pár dní, zaujmú vás šošovky Air Optix Night & Day Aqua na kontinuálne nosenie. Sú určené na mesačné kontinuálne nosenie a majú všetko, čo od kontinuálnych šošoviek očakávate – výborne zvlhčujú, v očiach nepália, nepotrebujú žiadnu špeciálnu starostlivosť. Pokiaľ chcete vidieť jasne a ostro hneď ráno po prebudení, nie je čo riešiť.

Na programe stretnutia bol i praktický workshop – naučili sme sa, ako správne pracovať s peroxidovými roztokmi Alcon

Pop case 

Máte otázku? Pýtajte sa.

Dozvedeli sme sa skutočne veľa. A radi nové znalosti poskytneme ďalej. Trebárs aj hneď. Máte otázku o novinkách z Alconu? Alebo o peroxidových roztokoch tejto značky? Spýtajte sa v komentároch.

Páči sa vám tento článok? Podeľte sa so svojími priateľmi.

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Prečítajte si tiež…

Sprievodca najpredávanejšími slnečnými okuliarmi

Ray-Ban, Emporio, Armani, Oakley, Gucci. Ktoré značkové slnečné okuliare ste si najviac obľúbili v roku 2017?

Celý článok

Ray-Ban - ako spoznať originálne okuliare?

Ako spoznám, že kupujem originálne slnečné okuliare značky Ray-Ban?

Celý článok

TOP10 najpredávanejších kontaktných šošoviek

Aké kontaktné šošovky ste si najviac obľúbili v roku 2017? Pripravili sme pre vás rebríček desiatich najpredávanejších šošoviek minulého roka.

Celý článok

ShopRoku 2017! Vybrali ste nás medzi najlepších!

Najkvalitnejšie, najpopulárnejšie, najzaujímavejšie. Práve takéto e-shopy hľadá anketa ShopRoku na českom a slovenskom internete už celých 9 rokov.

Celý článok

Nenechajte si ujsť nič dôležité.

Prihláste si náš e-mailový spravodaj!