2088     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Cestujte bezpečne s kontaktnými šošovkami

Manipulácia s kontaktnými šošovkami je pri cestovaní zavše zložitejšia. Zachovať čistotu je však veľmi dôležité!

Ideálnym riešením pre letné dni a cestovanie sú jednodenné kontaktné šošovky, ráno si ich nasadíte a večer ich zahodíte. Nepotrebujete žiadny roztok ani puzdro. 

Ak dávate prednosť viacdenným kontaktným šošovkám, snažte sa urobiť maximum pre zachovanie kvalitnej starostlivosti. Ochránite tak nielen svoje šošovky, ale hlavne svoj zrak. Pri nehygienickej manipulácii so šošovkami si môžete veľmi ľahko privodiť zápal.

» Používajte antibakteriálne puzdro

Nielen pri cestovaní Vám poslúži antibakteriálne puzdro – je obohatené o ionty striebra, ktoré majú samy o sebe schopnosť ničiť baktérie a podporujú dezinfekčnú schopnosť používaného roztoku. Podporíte tak čistiaci proces Vašich šošoviek.

» Špeciálny darček k objednávkam nad 80 EUR

Pre spríjemnenie cestovania sme pre Vás pripravili špeciálnu ponuku. Darčekové balenie obsahujúce cestovný roztok Solocare 90 ml, zrkadielko a hygienické vreckovky – to všetko v praktickej príručnej kozmetickej taštičke!Tím VašeŠošovky Vám praje príjemnú dovolenku!

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.