1675     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Clariti znamená pohodlie. Doprajte si šošovky novej generácie aj vy

Kontaktné šošovky Clariti majú všetko, čo od šošoviek čakáte. Prirodzený obsah vody a maximálnu priepustnosť pre kyslík. Nasaďte si napríklad jednodenné Clariti 1 day a čoskoro zabudnete … že máte šošovky. Naozaj, tak pohodlné sú. Presvedčte sa sami.

Hlavné výhody Clariti šošoviek
 • Technológia WetLoc dokáže „uzamknúť“ v šošovkách práve toľko vody, koľko je potrebné na celodenné zvlhčenie. Nezáleží pritom, či váš deň v šošovkách trvá 10 alebo 16 hodín.
 • Materiál použitý pri výrobe (silikón-hydrogél) dáva Clariti 3× vyššiu priepustnosť pre kyslík ako majú šošovky z hydrogélu. Oči sa vďaka tomu menej unavia a zachovajú si sviežosť aj na konci dňa.
 • Vďaka ďalšej novej technológii (Advanced Edge Technology) majú Clariti extrémne tenké a presné okraje – ľahko si ich tak aplikujú aj menej skúsení užívatelia šošoviek.

Do rodiny Clariti patria aj ďalšie šošovky rovnakých vlastností a pokročilých technológií – mesačné Clariti Elite, tórické Clariti Toric a multifokálne Clariti Multifocal.Komentáre Pridať otázku

 • Lucka

  Dobrý deň... Dajú sa vybaviť aj dioptrické šošovky? Na stálo? Nosím dioptrie ???? 3.rok...

  Odpovedať
  • Radek Vilím VašeŠošovky.sk

   Dobrý den, Lucko, kontaktní čočky jsou moderní a pohodlnou alternativou k dioptrickým brýlím. V naší nabídce máme klasické dioptrické čočky i barevné a „bláznivé“ čočky s dioptriemi i bez nich. Rovněž nabízíme čočky pro korekci astigmatismu nebo multifokální čočky pro ostré vidění na blízko i na dálku. Přejeme hezký den.

   Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.