2093     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

CooperVision predstavuje MyDay™ - nové jednodenné kontaktné šošovky

CooperVision – Smart Silicone™ zloženie zaručuje optimálne nosenie jednodenných silikón-hydrogélových šošoviek.

Vďaka unikátnej chemickej štruktúre šošoviek, nazvanej Smart Silicone™, sa šošovky MyDay™ (stenfilcon A) pýšia veľmi účinným transportom kyslíku k rohovke. Použitie účinnejšej silikónovej štruktúry materiálu umožnilo znížiť obsah silikónu, ktorý je nutný k dosiahnutiu správneho prenosu kyslíka. Výsledkom je viac hydrofilný materiál, ktorý umožňuje dosiahnuť lepšie zvlhčenie povrchu oka, vyšší obsah vody a mäkkosť porovnateľnú s hydrogélovými šošovkami. Tým je zaručený nositeľovi omnoho komfortnejší zážitok pri použití šošoviek.

Šošovky MyDay™ ponúkajú očným špecialistom a klientom optimálnu rovnováhu medzi komfortom, manipuláciou a priedušnosťou šošovky a poskytujú skutočne zdravé nosenie kontaktných šošoviek.

“MyDay™ je silikón-hydrogélový materiál posunutý na vyššiu úroveň ako doposiaľ. Je vytvorený pre súčasnú generáciu nositeľov šošoviek, ktorí žijú rýchlym životom a vyhľadávajú chytré a efektívne riešenia – pre generáciu, ktorá chce vyskúšať všetko, čo jej svet môže ponúknuť, ale bez zbytočnej námahy. „MyDay™ sľubuje zdravšie nosenie a súčasne jednoduchú manipuláciu so šošovkou a minimalizuje nepríjemné pocity pri nosení“ hovorí Dennis Murphy, výkonný viceprezident pre globálny obchod a marketing spoločnosti CooperVision.

Klinické výskumy ukázali, že 9 z 10 nositeľov bolo spokojených s komfortom pri nosení šošoviek MyDay™. V maskovanej porovnávacej štúdii produktu voči vedúcim produktom dostupným dnes na trhu, sa dostalo šošovkám MyDay™ najlepšieho hodnotenia v celej škále parametrov: komfortu, osychania, manipulácie (v úžasnom pomere 5:1) a celkovej spokojnosti. Po dvoch týždňoch používania bolo taktiež zistené, že vďaka vysokej priepustnosti kyslíka šošoviek MyDay™, dochádza k menšiemu začervenaniu očí a jasnejšiemu videniu.

MyDay™ šošovky budú dostupné v dioptrických hodnotách –10,00 D až +6,00 D (v krokoch po 0,25 D od +5,00 D do –6.00 D a krokoch 0,50 D do –10,00 D respektíve +6,00 D). Všetky šošovky majú zakrivenie 8,4 mm a priemer 14,2 mm, stredovú hrúbku 0,08 mm a okrajovú hrúbku 0,07 mm. UV filter pomáha ochrániť zrak nositeľov tým, že eliminuje priepustnosť UVA o 75% a UVB o 99%.

Komentáre Pridať otázku

 • Dominika O.

  Dobrý deň, kedy bude možné kúpiť tieto šošovky cez Váš portál? Ďakujem,

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   bohužiaľ, túto infómráciu zatiaľ nemám, pokúsim sa zistiť o tom viac a budem Vás informovať. Ďakujem za pochopenie!

   Odpovedať
   • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

    Dobrý deň,

    mám pre Vás dobrú správu, šošovky My Day boli práve na našom webe uvedené do predaja.

    Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.