2087     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Akcia: Vyberte si z nového darčekového špeciálu. Len do 21. novembra!

Milí šošovkári,

jeseň? Do práce za tmy, z práce za tmy … a medzitým hmla, daždivo a prvé vločky. Buďte v bezpečí, buďte viditeľní – s reflexnou páskou z našej novej nádielky darčekov. Alebo dáte prednosť roztoku či pohodliu na cestách? 

Aký darček si vyberiete?
  • Biotrue Multi-Purpose 60 ml – univerzálny roztok s tromi bio-inšpiráciami. Účinný proti baktériám, výborný pre citlivé oči.
  • Cestovný vankúšik – vypustený nezaberie žiadne miesto, nafúknutý zaistí pohodlie v lietadle, autobuse či vlaku. Má zamatový povrch.
  • Reflexná páska – skoro sa stmieva? So špeciálnou páskou v univerzálnej veľkosti budete viditeľní na 200 metrov. Vhodná na ruku, bicykel, kočík, kabelku aj batoh.
Pridajte si vybraný darček zadarmo k nákupu

Táto špeciálna ponuka trvá len do 21. novembra. Pre každého zákazníka máme pripravený práve jeden darček – aj keď objednáte niekoľkokrát, roztok, vankúšik či pásku pridáme zadarmo iba k prvému nákupu.

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.