2049     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Zadarmo do 1. mája: Roztok, kvapky, pinzeta

Milí šošovkári,

zvlhčujúci roztok, umelé slzy aj pre alergikov a pinzeta s puzdrom. Stačí nakúpiť za ľubovoľnú cenu a jeden z darčekov je váš. Samozrejme ten, ktorý si sami vyberiete. 

Ktorý to bude vo vašom prípade?
  • Max Optifresh bioplus 60 ml – viacúčelový roztok pre všetky druhy mäkkých šošoviek. V indexe zákazníckej spokojnosti od vás dostal 87 %.
  • Max OptiFresh 10 ml – umelé slzy do každého prostredia. Do horúčavy aj do zimy, k počítaču aj na šport. Stálica našej bonusovej ponuky.
  • Pinzeta s puzdrom – malá – pinzeta na kontaktné šošovky so silikónovými násadkami je určená na ľahkú a šetrnú manipuláciu s mäkkými kontaktnými šošovkami.
Pridajte si vybraný darček zadarmo k nákupu

Vyberte si darček

Platí už len 2 dni

Táto špeciálna akcia trvá len do 1. mája, pre každého z vás máte pripravený jeden bonusový produkt zdarma. Ak nakúpite viackrát, roztok, kvapky alebo pinzetu vám pridáme zadarmo iba do prvej objednávky.

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.