2084     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Halloweenska facebooková súťaž

Halloween sa rýchlo blíži a zrazu, bez toho, aby ste si to uvedomili… Ale nieeee! Je tu Halloweenska párty a vy nemáte vôbec nič pripravené! Bez obáv, môžete sa zúčastniť našej súťaže, ktorá začína práve dnes. Máte neopakovateľnú možnosť vyhrať perfektný halloweensky doplnok – šošovky „Magic Eye Crazy“: [https://www.vasesosovky.sk/…ptricke.html]

V príspevku vidíte 6 fotografií, na ktorých sú vyobrazení moji kolegovia – Petru, Petra a Ester. Na prvých troch sú v „normálnom stave“, na ostatných fotografiách sú v maskách. KTO JE KTO? Ak uhádnete, kto sa ukrýva pod maskou, máte šancu vyhrať.

Ak sa chcete zúčastniť, kliknite na fotografiu.


Všetko, čo preto musíte urobiť, je vložiť komentár so správnou odpoveďou (správne priradené písmena k čísliciam) do komentára a „lajknúť“ príspevok. Tí z Vás, ktorí príspevok s našou súťažou budú zdieľať na svojom FB účte, budú zaradení do zlosovania dvakrát. Súťažiť môžete až do 16.10.2015.

Jediného šťastlivca a zároveň výhercu náhodne vyžrebujeme dňa 17.10.2015. Výhercu budeme kontaktovať v správe zaslanej na príslušný FB účet a zároveň bude vyhlásený na našej FB stránke https://www.facebook.com/vasesosovky do 24 hodín od ukončenia súťaže.

Všetkým prajeme veľa šťastia!

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.