2087     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Hlasujte pre nás v ankete ShopRoku 2012!

V Londýne začínajú olympijské hry, na ktorých sa stretnú najlepší športovci sveta, na Slovensku štartuje súťaž internetových obchodov o to, kde sa nakupuje najlepšie – 5. ročník prestížneho hlasovania ShopRoku, ktorý poriada nákupný poradca Heureka.sk, začína už 1. augusta.

V prvej kategórii, Cena kvality, nám dáváte hlas celý rok. Ďakujeme

Anketa má dve hlavné kategórie – prvá je Cena kvality, kde najkvalitnejšie e-shopy vyberáte vy sami priamo na stránkach Heuréky. Do hodnotenia obchodov Overené zákazníkmi sme zapojení aj my. Vyjadrené číslami – 99 % z vás odporúča náš e-shop svojim známym! Ďakujeme.

Cena popularity. Každý hlas môže rozhodnúť. Hlasujte od 1. do 31. augusta pre VašeŠošovky.skAko nemôže internetová verejnosť ovplyvniť hlasovaním kategóriu prvú, tak je úplne v jej rukách kategória druhá – Cena popularity. Hlasovať môže ktokoľvek, kto má prístup na internet a chce podporiť svoj obľúbený obchod. Rozhodnúť môže každý hlas.

Sme vašim obľúbeným e-shopom? Veríme, že áno. Budeme radi, keď nás podporíte a dáte nám hlas. Čas máte od 1. do 31. augusta 2012.

Komentáre Pridať otázku

  • Adrian G.

    Všetko OK :))

    Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.