2130     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

IBA DNES - Jeden roztok, dve balenia. Zadarmo len do dnešnej polnoci!

Ak plánujete ešte jednu poprázdninová dovolenku a poletíte, dvojbalenie roztoku Biotrue využijete určite – jednu 60 ml fľaštičku vezmete na palubu na cestu tam, druhú späť. Do 100 ml tekutín, ktoré letecké spoločnosti obvykle dovoľujú vziať do lietadla, sa vojdete bez problémov.

Už tento rok nikam nepoletíte? Dva cestovné roztoky sa hodia vždy. Na víkend na vidieku, do priehradky v aute. Dneska do polnoci je od nás navyše dostanete zadarmo. Stačí nakúpiť šošovky ako obvykle. Alebo čokoľvek iné. Roztok od nás dostane každý – neriešime, či nakúpite za 100 Sk alebo tisícikorunáčku!

Pridajte si darček k objednávke:Akcia končí o polnoci 2. septembra 2014 a platí – jeden zákazník rovná sa jedno dvojbalenie zadarmo. Aj keď objednáte niekoľkokrát, roztok pridáme ako darček len k prvej objednávke.

Komentáre Pridať otázku

 • Lenka B.

  ďakujem

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   rado sa stalo :-)

   Odpovedať
 • Lubomir C.

  Ďakujem

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   ak máte záujem o darček zdarma, je možné ho získať v prípade, že si ho vložíte dnes do svojej objednávky.

   Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.