2087     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Júlové novinky na VašeŠošovky.sk

V ponuke máme pre vás ďalšie novinky:

Air Optix Night&Day Aqua (6 čoček)

Air Optix Night&Day Aqua (6 čoček)Ciba Vision uvádza na trh vylepšené kontaktné šošovky Air Optix Night & Day Aqua, ktoré sú nástupcom kontaktných šošoviek Air Optix Night & Day. Inováciou je zvlhčujúci systém Aqua Moisture, ďalej je kontaktná šošovka ľahko zafarbená do modra a navyše má indikátor rubu a líca pre ľahšiu manipuláciu. Tieto šošovky si aj naďalej zachovávajú vysoké štandardy Air Optix Night & Day – tzn. vylepšené videnie za zhoršených svetelných podmienok, extra hladký povrch, ale hlavne skvelú priepustnosť kyslíka, čo umožňuje bezpečné kontinuálne mesačné nosenie. Pre terajších nositeľov Air Optix Night & Day nie je pri prechode na Air Optix Night & Day Aqua nutná konzultácia s očným odborníkom.

Nové farebné odtiene FreshLook ColorBlends

Ciba Vision prichádza s tromi novými farebnými odtieňmi obľúbených kontaktných šošoviek FreshLook ColorBlends – Briliant Blue, Gemstone Green, Sterling Grey. K ich prednostiam patrí pohodlné nosenie a perfektný výsledný efekt, ktorý kladie dôraz na prirodzenú premenu.

Briliant Blue
Gemstone Green
Sterling Grey

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.