2056     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

3,99 EUR, 4,79 EUR, 5,31 EUR. Koľko ušetríte s darčekom zdarma vy? Vyberajte do 20. januára!

Milí šošovkári,

roztok, očné kvapky alebo originálna cestovná sada na šošovky? Stačí u nás objednať do 20. januára a jeden z darčekov zdarma je váš.

Potrebujete poradiť s výberom?
 • Roztok Max OptiFresh 60 ml – multifunkčný roztok na všetky druhy mäkkých šošoviek čistí, zvlhčuje, zbavuje proteínov, alergénov aj choroboplodných zárodkov. Ušetríte 3,99 EUR.
 • Kvapky ReNu MultiPlus Drops 8 ml – 17 zákazníkov dáva týmto kvapkám v priemeru 96 %. Rýchlo a účinne odstránia pocit suchého oka. Trebárs v mrazivom počasí na horách. Ušetríte 5,31 EUR.
 • Cestovná sada na šošovky – nápadité sady v troch desiatkach rôznych prevedení oživia bežnú rutinu v starostlivosti o šošovky. Dáte prednosť „sušienke“ alebo „smajlíkovi“? Ušetríte 4,79 EUR.

Darčeky rozdávame do 20. januára k objednávke v akejkoľvek výške.

Kliknite a pridajte si vybraný darček k objednávke:

Vyberte si darček
Žena Roztok Kvapky Puzdro

Akcia prebieha do 20. januára a platí – jeden zákazník, jeden darček. Aj keď objednáte viackrát, roztok, kvapky alebo sadu vám pridáme iba k prvému nákupu.

Komentáre Pridať otázku

 • Zuzana C.

  Dobry vecer,ak je mozne k mojej dnesnej objednavke pridelit darcek,tak ma potesi ako darcek k objednavke c.1502002188 cestovna sada.Dakujem.

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   keďže Vaša objednávka č. 1502002188 bola už zabalená a bolo jej pridelené číslo nedalo sa do nej sadu pridať, preto túto objednávku zrušíme a vytvorili sme novú – rovnakú objednávku č. 1502002251 aj s cestovnou sadou.

   Odpovedať
   • Zuzana C.

    Dakujem pekne za ochotny pristup a rychle a pohodlne sluzby...S pozdravom Zuzana C.

    Odpovedať
    • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

     Dobrý deň,

     rado sa stalo. Aj naďalej budeme robiť všetko preto, aby ste zostali našou spokojnou zákazníčkou.

     Odpovedať
 • Ivana K.

  Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či je ešte možné pridať kvapky ReNu Multiplus Drops ako darček ku mojej včerajšej objednávke č. 1502001762. Za Vašu odpoveď ďakujem.

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   Vašu objednávku sme už 14. 1. 2015 expedovali zo skladu v ČR, preto už do Vašej objednávky kvapky pridať nemôžeme. Prajete si kvapky doposlať, alebo Vám ich môžeme zaslať s Vašou budúcou objednávkou?

   Odpovedať
   • Ivana K.

    Dobrý deň. Môžete mi ich zaslať s mojou budúcou objednávkou. Ďakujem

    Odpovedať
    • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

     Dobrý deň,

     ďakujem za odpoveď. Kvapky Vám zašleme v budúcej objednávke zdarma.

     Odpovedať
 • Lucie L.

  Dobrý deň, aj ja by som sa chcela opýtať, či by sa dal pridať ešte darček-očné kvapky Renu k objednávke 1502001345. Ďakujem za odpoveď.

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   Vašu objednávku sme 12. 1. 2015 expedovali zo skladu v ČR. Akcia platí pre objednávky vytvorené od 13. 1. 2015 do 20. 1. 2015, preto do Vašej objednávky kvapky pridať nemôžeme. Ďakujeme za pochopenie!

   Odpovedať
 • Jolana F.

  Dobrý deň. Chcem sa opýtať, či nemôžem dostať darček kvapky RENU, alebo roztok Max optifresh ku včerajšej objednávke 1502001728. Myslím si, že som včera urobila dosť hodnotnú objednávku a tento mail o darčekoch mi prišiel dnes.

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   kvapky ReNu MultiPlus Drops som pridala do Vašej objednvávky zdarma.

   Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.