2108     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

3,99 EUR, 4,79 EUR, 5,31 EUR. Koľko ušetríte s darčekom zdarma vy? Vyberajte do 20. januára!

Milí šošovkári,

roztok, očné kvapky alebo originálna cestovná sada na šošovky? Stačí u nás objednať do 20. januára a jeden z darčekov zdarma je váš.

Potrebujete poradiť s výberom?
 • Roztok Max OptiFresh 60 ml – multifunkčný roztok na všetky druhy mäkkých šošoviek čistí, zvlhčuje, zbavuje proteínov, alergénov aj choroboplodných zárodkov. Ušetríte 3,99 EUR.
 • Kvapky ReNu MultiPlus Drops 8 ml – 17 zákazníkov dáva týmto kvapkám v priemeru 96 %. Rýchlo a účinne odstránia pocit suchého oka. Trebárs v mrazivom počasí na horách. Ušetríte 5,31 EUR.
 • Cestovná sada na šošovky – nápadité sady v troch desiatkach rôznych prevedení oživia bežnú rutinu v starostlivosti o šošovky. Dáte prednosť „sušienke“ alebo „smajlíkovi“? Ušetríte 4,79 EUR.

Darčeky rozdávame do 20. januára k objednávke v akejkoľvek výške.

Kliknite a pridajte si vybraný darček k objednávke:

Vyberte si darček
Žena Roztok Kvapky Puzdro

Akcia prebieha do 20. januára a platí – jeden zákazník, jeden darček. Aj keď objednáte viackrát, roztok, kvapky alebo sadu vám pridáme iba k prvému nákupu.

Komentáre Pridať otázku

 • zuzana chrenkova

  Dobry vecer,ak je mozne k mojej dnesnej objednavke pridelit darcek,tak ma potesi ako darcek k objednavke c.1502002188 cestovna sada.Dakujem.

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   keďže Vaša objednávka č. 1502002188 bola už zabalená a bolo jej pridelené číslo nedalo sa do nej sadu pridať, preto túto objednávku zrušíme a vytvorili sme novú – rovnakú objednávku č. 1502002251 aj s cestovnou sadou.

   Odpovedať
   • zuzana chrenkova

    Dakujem pekne za ochotny pristup a rychle a pohodlne sluzby...S pozdravom Zuzana Chrenkova.

    Odpovedať
    • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

     Dobrý deň,

     rado sa stalo. Aj naďalej budeme robiť všetko preto, aby ste zostali našou spokojnou zákazníčkou.

     Odpovedať
 • Ivana Kadáková

  Dobrý deň. Chcem sa spýtať, či je ešte možné pridať kvapky ReNu Multiplus Drops ako darček ku mojej včerajšej objednávke č. 1502001762. Za Vašu odpoveď ďakujem.

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   Vašu objednávku sme už 14. 1. 2015 expedovali zo skladu v ČR, preto už do Vašej objednávky kvapky pridať nemôžeme. Prajete si kvapky doposlať, alebo Vám ich môžeme zaslať s Vašou budúcou objednávkou?

   Odpovedať
   • Ivana Kadáková

    Dobrý deň. Môžete mi ich zaslať s mojou budúcou objednávkou. Ďakujem

    Odpovedať
    • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

     Dobrý deň,

     ďakujem za odpoveď. Kvapky Vám zašleme v budúcej objednávke zdarma.

     Odpovedať
 • Lucie Liptáková

  Dobrý deň, aj ja by som sa chcela opýtať, či by sa dal pridať ešte darček-očné kvapky Renu k objednávke 1502001345. Ďakujem za odpoveď.

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   Vašu objednávku sme 12. 1. 2015 expedovali zo skladu v ČR. Akcia platí pre objednávky vytvorené od 13. 1. 2015 do 20. 1. 2015, preto do Vašej objednávky kvapky pridať nemôžeme. Ďakujeme za pochopenie!

   Odpovedať
 • Jolana Farkašová

  Dobrý deň prajem. Chcem sa opýtať, či nemôžem dostať darček kvapky RENU, alebo roztok Max optifresh ku včerajšej objednávke 1502001728. Myslím si, že som včera urobila dosť hodnotnú objednávku a tento mail o darčekoch mi prišiel dnes.

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   kvapky ReNu MultiPlus Drops som pridala do Vašej objednvávky zdarma.

   Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta
usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.