originálne puzdra." /> originálne puzdra." />

2129     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Kozmetické puzdra ako darček

Každý, kto nosí kontaktné šošovky, potrebuje puzdro. Pripravili sme pre Vás kolekciu originálnych puzdier, ktoré budú skvelým darčekom nielen pod stromček. U nás nájdete pre každého také puzdro, z ktorého bude nadšený.

Puzdro Qcase

Puzdro Qcase

Naozaj vtipné, skutočne originálne a stopercentne neopozerané. Puzdra Qcase sú formované do šiestich rôznych tvarov pripomínajúcich žabu, prasa, hrocha, medveďa, slona a rybu. Navyše v štyroch rôznych farbách. Uchovávanie kontaktných šošoviek bude zasa o trochu zábavnejšie.

Puzdro ORANX

Puzdro ORANX

Klasické puzdro na kontaktné šošovky je oblečené v novom kabáte. Sviežom, nápaditejšom, optimistickejšom. Uloženia ľavej a pravej kontaktnej šošovky nie je rozlíšené farebne, ale odlišným motívom mimozemšťana Oranxe. Samozrejme oranžového.

Kozmetické puzdro so zrkadielkom City Life

Kozmetické puzdro so zrkadielkom City Life

Polopriehľadné kozmetické puzdro vám uľahčí manipuláciu s kontaktnými šošovkami doma i na cestách. Je vybavené zrkadielkom, plochým puzdrom pre samotné šošovky aj malou pinzetou. Môže poslúžiť aj ako doplnok kozmetickej výbavy, ktorú nosíte so sebou. Ponúkame vám ho v dvanástich rôznych farebných odtieňoch s motívmi aktívneho života.

Kozmetické puzdro so zrkadielkom ORANX

Kozmetické puzdro so zrkadielkom ORANX

Chcete, aby vaše kontaktné šošovky strážil sympatický malý mimozemšťan? Polopriehľadné kozmetické puzdro na kontaktné šošovky, ktoré je vybavené aj zrkadielkom, bude zaujímavým doplnkom vašej kozmetickej výbavy. Ponúkame vám ho v dvanástich rôznych motívoch, ktoré sú ladené do žlta a oranžova.

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.