2056     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Osem z dvadsiatich. Najžiadanejšie šošovky v cenovom štrajku! Platí do 15. júla.

„Bolo ich dvadsať. Tie najlepšie šošovky a tie najlepšie roztoky. Potom sa osem z nich rozhodlo ísť do štrajku. Cenového štrajku. Budeme lacnejšie ako obvykle. Omnoho lacnejšie. A vydržíme to celý týždeň!“

Presne takto by mohla začínať rozprávka o akcii, ktorú sme pre Vás pripravili na týždeň medzi 9. – 15. júlom. Z TOP dvadsiatky najpredávanejších produktov sme vybrali osmičku a tú sme poslali do cenového štrajku. Dva roztoky a šesť druhov šošoviek.Do nedele 15. júla ušetrite až 20 % z ceny. So štrajkokazmi si poradíme :-)

Vybírejte tady:

Acuvue Oasys (6 šošoviek) iba za 17,49 €
Air Optix Aqua (6 šošoviek) iba za 19,99 €
Biofinity (6 šošoviek) iba za 29,30 €
PureVision (6 šošoviek) iba za 18,90 €
SofLens 59 (6 šošoviek) iba za 11,69 €
Optima FW (4 šošovky) iba za 22,60 €
Horien 360 ml s puzdrom iba za 5,82 €
ReNu MultiPlus 360 ml s puzdrom iba za 7,90 €

Komentáre Pridať otázku

 • Elena V.

  Dobrý deň. Objednala som si pred pár dňami šošovky značky Acuvue Oasys, ale zaslali ste mi poštou Air Optix Aqua. Zistila som to až pri aplikácii šošoviek keď som mala problém si ich nasadiť, tým že majú aj iné parametre ako používam. Chcela by som ich reklamovať len neviem či mám do balíčka pribaliť aj tie rozbalené. Mohli by ste mi poradiť? Ďakujem. Prajem pekný deň. Vajdová

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   ospravedlňujeme sa za chybu, ktorá vznikla pri expedovaní tovaru. Správne šošovky Vám dnes doposielame v obj. 241217890. Prosíme Vás, pošlite nám späť iba šošovky, ktoré ste nerozbalili aj s krabičkou na adresu: Maternia, s. r. o., P. O. Box č. 1, 919 26 Zavar.

   Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.