1675     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Súťaž VašeŠošovky - Lentiamo Make-up Awards 2019

Pred rokom sme prišli s novou súťažou – Lentiamo Make-up Awards. Bolo skvelé pozorovať, ako si účastníci pohrali s naším zadaním, a my sa tak mohli kochať tisíckami výnimočných nápadov make-up umelcov, cosplayerov, body painterov, majstrov v obore sfx líčenia a ďalších milovníkov umenia a krásy. 

Preto vám hrdo oznamujeme, že tento rok organizujeme už 2. ročník súťaže Lentiamo Awards!


O čo v súťaži Lentiamo Awards vlastne ide?

O ukázanie vášho talentu v oblasti líčenia. Nezáleží na tom, či ste amatér, profesionál alebo len chcete zažiť adrenalín zo súťaženia – každý je u nás vítaný a môže sa prihlásiť. Ukážte nám, čo viete!

Počas prvného kola, ktoré odštartujeme 2. septembra 2019 vám nechávame úplne voľnú ruku. Popustite uzdu fantázii a ukážte nám to najlepšie, čo dokážete. Žiadna téma, žiadne limity. Predveďte, čo je vo Vás.

Po 26. 9. 2019 naša porota pozorne prezrie všetky prihlásené fotografie a vyberie 10 finalistov, ktorí postúpia do ďalšieho kola súťaže.

V tom čase sa bude blížiť jedna z našich najobľúbenejších častí roku – Halloween! Druhé kolo sa teda ponesie v halloweenskom duchu a finalisti budú tvoriť líčenie, ktoré najlepšie vystihne tému tohto sviatku – strašidlá, neuveriteľné premeny, kostýmy… jednoducho čokoľvek, čo si predstavíte, keď počujete slovo Halloween. Aby boli kreácie čo najdokonalejšie, každý finalista od nás dostane darček: farebné šošovky z našej ponuky podľa vlastného výberu, ktorými potom môže líčenie doplniť.

V ďalšom kroku uverejníme fotografie na našej oficiálnej stránke, kde bude možné vybrať výhercu na základe hlasovania pre svojich favoritov. Každý hlasujúci dostane špeciálny zľavový kód ako odmenu!

Pravidlá a podmienky súťaže nájdete na stránke: https://www.vasesosovky.sk/…la-2019.html

Ďalšie informácie, úžasné inšpirácie a pravidlá súťaže nájdete na oficiálnej webovej stránke Lentiamo Awards 2019: https://www.lentiamo.co.uk/…es-2019.html

Komentáre

    Žiadna otázka...

    Údaje označené * sú povinné.