1664     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Nápoveda k nákupu

Objednávka – spôsoby platby

Bankovým prevodom

Tovar Vám bude odoslaný okamžite po pripísaní peňažných prostriedkov na náš bankový účet (číslo účtu a variabilné číslo transakcie sa Vám zobrazí po dokončení objednávky). Pripísanie finančných prostriedkov na náš účet trvá niekoľko dní, preto sa tento spôsob platby nehodí, ak chcete mať tovar doručený čo najskôr.

Odoslanie Vašej zásielky platenej prevodom na bankový účet možno urýchliť, ak nám prepošlete elektronické potvrdenie o vykonaní transakcie od Vašej banky (e-mail alebo PDF súbor) na e-mailovú adresu objednavky@vasesosovky.sk.

V hotovosti

Za tovar zaplatíte v okamihu jeho prevzatia.

Objednávka – spôsob dopravy

Slovenská pošta

Preprava balíkov Slovenskou poštou. Za vopred uhradenú zásielku Balík na adresu účtujeme 2,25 Eur. Za zásielku Balík na adresu – dobierka účtujeme 3,25 Eur. Pri objednávke nad 60 Eur uhradenej vopred je doprava zdarma. Pri dobierke sa účtuje poplatok 1 Eur. Za vopred uhradenú zásielku Balík na poštu účtujeme 1,95 Eur. Za zásielku Balík na poštu – dobierka účtujeme 2,95 Eur. Pri objednávke nad 60 Eur uhradenej vopred je doprava zdarma. Pri dobierke sa účtuje poplatok 1 Eur.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta
usmievavých šošoviek!

VISA MasterCard

PayPal

ISIC

Sphere card

Overené zákazníkmi Heuréka

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.