3554     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Neprehliadnite! Iba u nás! Kontaktné šošovky 1 DAY ACUVUE® Moist® zdarma!

Vývoj kontaktných šošoviek ide stále dopredu a my vám chceme umožniť, aby ste si túto skutočnosť sami overili. Preto sme pre vás pripravili akciu, pri ktorej vám k jedným z najpredávanejších jednodenných kontaktných šošoviek 1 DAY ACUVUE® pribalíme zdarma skúšobný pár 1 DAY ACUVUE® Moist®.

Aké výhody majú 1 DAY ACUVUE® Moist®?

narozeniny

Kontaktné šošovky 1 DAY ACUVUE® Moist® sú priamym a modernejším nasledovníkom obľúbených a úspešných kontaktných šošoviek 1 DAY ACUVUE®. Vylepšené sú zvlhčujúce vlastnosti zásluhou využitia patentovej technológie LACREON™, ktorá uzatvára do materiálu šošovky zvlhčujúcu zložku, ktorá počas celého dňa udržiava prirodzenú vlhkosť očí.

1 DAY ACUVUE® Moist® zachovávajú všetky štandardy a kvality 1 DAY ACUVUE®, preto k ich noseniu nie je nutná preaplikácia. Lepšie vyhovujú ľuďom, ktorí majú citlivejšie oči, pretože sú o ďalší stupeň odolnejšie proti nepriaznivým vonkajším vplyvom.

Objednajte si vaše obľúbené kontaktné šošovky 1 DAY ACUVUE® včas! Akcia prebieha iba u nás a platí do vypredania zásob!

Komentáre Pridať otázku

 • Katka

  Chcem ich vyskúšať =)

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   bohužiaľ, táto akcia platila ešte v roku 2010.

   Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.