2126     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Novinka: Pop Case Blue. Predstavujeme revolučné puzdro na šošovky!

Dva malé kalíšky s viečkom. Na prvý pohľad je puzdro na šošovky vec, ktorá sa nedá príliš vylepšiť. Omyl! Máme pre vás novinku, ktorá vás presvedčí o opaku – ako prví na Slovensku zaraďujeme do ponuky originálne puzdrá Pop Case Blue, ktoré sú dôkazom, že dobrý nápad si nájde cestu vždy.

V čom sú puzdrá Pop Case Blue tak originálne?
Jednoduchým mechanizmom minimalizujú kontakt ruky s roztokom v puzdre. To znižuje riziko zanesenia nečistôt a baktérií takmer na nulu. Malý trik, ktorý dokáže veľké veci.
Pop case

Ako to funguje?
 • V každom kalíšku je malá pružina. Keď odskrutkujete viečko, vysunie nad hladinu roztoku malú mriežku. Hotovo? Teraz vložte na mriežku šošovku.
 • Nasaďte viečko späť a zaskrutkujte ho. Mriežka so šošovkou sa automaticky ponorí do roztoku.

Vyskúšate nové puzdrá „na vlastné šošovky“? Nech sa páči, tu ich máme.

Komentáre Pridať otázku

 • Veronika M.

  Mňa by zaujímalo, či to nepoškodí šošovku, keďže pri skrutkovaní sa viečko dostane do kontaktu so šošovkou a v podstate na ňu tlačí? Alebo to len zle vidieť na fotke? :)

  Odpovedať
  • Andrea Glitta VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   ďakujeme za Vašu otázku. Použitie puzdra sme vyskúšali – pri správnej manipulácii by nemala nastať situácia, že sa šošovka poškodí. Prajem Vám pekný deň. Andrea

   Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.