2130     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Internetový obchod VašeŠošovky.sk štartuje

Presne po roku prevádzky internetového obchodu VašeČočky.cz rozbiehame aj jeho slovenskú verziu VašeŠošovky.sk. Veríme, že aj zákazníkom v Slovenskej republike budeme poskytovať rovnako kvalitné služby ako je tomu v Českej republike.

Čo Vám môžeme ponúknuť:

  • Výborné ceny kontaktných šošoviek – Ponúkame najnižšie ceny kontaktných šošoviek na slovenskom internete. Okrem toho v našom internetovom obchode dostanete počínajúc druhou objednávkou zákaznícku zľavu 3 %. Poskytujeme aj množstevné zľavy až do výšky 5 % – viac informácií o zľavách.
  • Informácie o dostupnosti tovaru – Vieme, aké je pre Vás dôležité vedieť, kedy svoj tovar dostanete. Na stránke s detailom produktu máme preto k dispozícii informácie o počte kusov vybraných výrobkov na sklade. Prípadne informácie o dobe dodania, ak je daný výrobok potrebné objednať.
  • Žiadna povinná registrácia – Vážime si súkromie zákazníkov, a preto od Vás pri odosielaní objednávky vyžadujeme len najnutnejšie údaje.

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.