3554     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Novoročná súťaž na Facebooku!

Nový rok 2017 je už tu a s ním i nové ciele. Na začiatku roka si dávame zvyčajne predsavzatia. Môžu byť úplne nové alebo sa týkať vecí, ktoré sme nechceli alebo nestihli v predchádzajúcom roku dokončiť. Vieme, že stanoviť si nové predsavzatie nie je jednoduché. Preto sme tu my, aby sme Vás motivovali a aby ste vy nezaspali na vavrínoch. :-) Je tu novoročná súťaž!

Podeľte sa s nami o novoročné predsavzatie. Ten najvtipnejší a najoriginálnejší komentár vyhráva!

Na čo ešte čakáte?
Jediné, čo musíte urobiť je:

  • Dať like a zdieľať náš príspevok.
  • Pridať do komentára k príspevku o Novoročnej súťaži na našej FB stránke text, v ktorom zverejníte Vaše predsavzatie na rok 2017.

Čo môžete vyhrať?
Najvtipnejší a najoriginálnejší komentár bude vybraný náhodne, pričom výherca obdrží voucher v hodnote 10 €, ktorý bude môcť uplatniť v objednávke s minimálnou hodnotou 35 €, vytvorenou na našom e-shope Vašešošovky. Platnosť voucheru je do 30.4.2017.

Podmienky a pravidlá súťaže:

  • Súťaž bude prebiehať od 2.1.2017 do 9.1.2017 do polnoci.
  • Výhercom sa stane jeden šťastlivec, ktorý bude mať najoriginálnejší a najvtipnejší komentár. Výherca bude vybraný náhodne.
  • Táto súťaž prezentovaná na Facebooku je vyhlásená spoločnosťou Maternia, s.r.o.
  • Súťaž prebieha na území Slovenskej republiky.
  • Výherca bude kontaktovaný prostredníctvom správy zaslanej na príslušný FB účet a zároveň bude vyhlásený na našej FB stránke dňa 10.1.2017.

Už máte aj vy svoje predsavzatie?

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.