2077     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

O nás

Prvých zákazníkov sme privítali v roku 2008, dnes patríme k najväčším predajcom šošoviek v Európe. Okrem Slovenska pôsobíme v štrnástich ďalších európskych krajinách – v Česku, v Rakúsku, Nemecku, vo Švajčiarsku, Taliansku, Veľkej Británii, Francúzsku, Dánsku, Švédsku, v Španielsku, v Rumunsku , v Grécku, v Bulharsku a v Belgicku.

U nás dostávate vždy niečo navyše


Bonusový program, v ktorom si vyberiete darček podľa seba už k prvej objednávke, bezplatná zákaznícka linka pre vaše otázky, podnety a pripomienky, garancia výmeny šošoviek v nadštandardnej lehote 1 rok. A tiež rýchla a bezproblémová expedícia – viac ako 80 % vašich objednávok odošleme do 24 hodín. To sú len štyri z mnohých dôvodov, ktoré robia nákup u nás príjemnejším.

Buďte s nami a majte vždy aktuálne informácie o dianí u nás – prihláste sa k odberu nášho pravidelného newsletteru, sledujte nás na Facebooku alebo Twitteri, čítajte recenzie, tipy na nákup a praktické informácie zo sveta šošoviek na našom blogu.

Naše kroky riadite vy


Sme najväčším predajcom kontaktných šošoviek v Česku a jedným z najväčších v Európe. Napriek tomu zostávame nohami pevne na zemi a tvrdíme – ste to vy, naši zákazníci, kto riadi naše kroky. Všetko, čo robíme, robíme pre vás a s vami. Sme tu pre vás. Každé vaše prianie splníme. Alebo sa o to aspoň pokúsime. Naším krédom je baťovské „Náš zákazník – náš pán“. Budeme šťastní, keď sa aj vy pridáte k našim spokojným zákazníkom! Veríme, že budete aj naďalej patriť medzi našich spokojných zákazníkov.Náš tím

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta
usmievavých šošoviek!

ShopRoku

VISA

VISA Electron

Mastercard

Maestro

PayPal

ISIC

Sphere card

Overené zákazníkmi Heuréka

Ray Ban Reseller

Meller

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.