2088     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Prečo používať uhorkové vankúšiky

okurkové polštářky

Túto otázku som si kládla vždy, keď som na svoje opuchnuté oči použila dva plátky uhoriek s pocitom, že som opäť ušetrila. Áno, uhorky mi vždy pomohli a urobili výbornú službu pri každej príležitosti. Či už som sa ráno prebudila s opuchnutými očami, alebo som preplakala celú noc. Uhorkové plátky mi pomohli aj pri večernej únave po celodennej práci s počítačom.

Avšak život je nevyspytateľný a plátky uhoriek sa z času na čas minú, alebo ich potrebujem mimo domova, napr. po pretancovanej noci s kamarátmi, na služobných cestách, v práci, alebo kdekoľvek inde.

V týchto chvíľach oceňujem kvalitu, skladnosť a vynikajúce vlastnosti uhorkových vankúšikov. Uhorkové vankúšiky sú mäkké a veľmi príjemné. Obsahujú skutočný uhorkový extrakt a navyše upokojujúce prísady: vitamíny B5 a E, antioxidanty, extrakty z listov machovej ruže, čajovníka a harmančeka.

Kedykoľvek pocítim únavu svojich očí, doprajem si 5 minút relaxu a odpočinku. Je to pre mňa podobný pocit, ako cigareta pre fajčiara. Avšak mne sa miesto zafajčených pľúc rozjasní pohľad na svet. :)

Uhorkové vankúšiky Vám zdarma pribalíme ako darček k objednávke uskutočnenej tento štvrtok a piatok!

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.