1807     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Mesačné kontaktné šošovky PureVision 2 s roztokom zadarmo

Mesačné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky značky PureVision 2 poskytujú vynikajúce pohodlie a prirodzený pocit po celý deň.

Prečo by ste si mali svoje šošovky zakúpiť teraz? Ku 2 baleniam šošoviek* teraz dostanete 2 roztoky Biotrue Multi-Purpose 60 ml zadarmo!

Roztoky pridáme zadarmo k týmto šošovkám:
  • PureVision 2 (6 šošoviek) – sú jedny z najtenších kontaktných šošoviek dostupných na trhu a umožňujú ostré a jasné videnie aj za zhoršených svetelných podmienok. Výborné do zamestnania, na šport, za kultúrou, alebo len tak.
  • PureVision 2 for Astigmatism (6 šošoviek) – šošovky určené na korekciu astigmatizmu. Nielen použitý materiál, ale aj vysoká kvalita zhotovenia spojená s vysokou kvalitou videnia ich radí k najlepším tórickými šošovkám na trhu. Veľmi presne a stabilne sa usadzujú na oku – zaručujú tak ostré videnie.
  • PureVision 2 for Presbyopia (6 šošoviek) – šošovky, ktoré riešia potrebu rozdielnych dioptrií „na čítanie“ a „na diaľku“. Pri nosení sú vaše oči v pohodlí celý deň až do večera. Patria medzi kontinuálne šošovky – je možné ich nosiť nepretržite niekoľko dní.
*Akcia sa vzťahuje na balenia 6 šošoviek PureVision 2, PureVision 2 for Astigmatism alebo PureVision 2 for Presbyopia. Roztoky sa pridajú do objednávky automaticky. Akcia platí do 7. 2. 2021 alebo do vypredania zásob.

Komentáre

    Žiadna otázka...

    Údaje označené * sú povinné.