2129     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Revolučný prístup k starostlivosti o Vaše šošovky - roztok Biotrue

Spoločnosť Bausch + Lomb uvádza na trh Biotrue™, prelomový viacúčelový roztok pre starostlivosť o kontaktné šošovky, ktorého zloženie je inšpirované fyziológiou nášho videnia.

Výskumníci študovali oko a identifikovali prírodné procesy, ktoré sú zodpovedné za jeho čistotu, neustále zvlhčenie a zdravie. Takto bol vyvinutý Biotrue™, prvý roztok starostlivosti o šošovky, ktorý v sebe zahŕňa tri bio-inšpirované inovácie.

1. Zvlhčovanie šošoviek pomocou látky prirodzene sa vyskytujúcej v ľudskom oku

Roztok obsahuje kyselinu hyaluronovú, prirodzene sa vyskytujúcu v ľudskom oku. V roztoku pôsobí ako skvelý lubrikant, ktorý je oku vlastný. Šošovky vďaka nemu zostávajú prirodzene vlhké až neuveriteľných 20 hodín.

2. Prirodzená dezinfekcia pomocou proteínov v aktívnej forme

Roztok svojim zložením dokáže udržiavať proteíny zo slzného filmu aktívne. Protíny sa inak ukladajú na povrch šošovky a tu pomaly denaturujú a môžu sa stať toxickými pre oko. Aktivované proteíny ale pomáhajú oku brániť sa baktériám. Šošovky sú zároveň čistejšie a priehľadnejšie.

3. pH rozotku sa zhoduje s pH zdravých sĺz

Vďaka tomu je šetrný k oku a kontaktné šošovky Vás potom vôbec nedráždia.Vyskúšajte teraz roztok Biotrue™ k nákupu nad 20€ ZDARMA!

Oficiálny zdroj Bausch+Lomb

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.