2088     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Rozširujeme našu ponuku kozmetiky o radu Vermio

Vďaka Vašim šošovkám sa stávate krajšími. Rozhodli sme sa postúpiť k tomuto cieľu o ďalší krôčik a rozširujeme našu ponuku o produkty pre zdravú pleť.

Pretože ku krásnym očiam proste krásna pleť patrí!

Zoznámte sa s našou ponukou produktov rady Vermio

VERMIO ALFA

• ošetrenie kože poškodenej striami a celulitídou
• vysoko hydratačný krém
• 20% podiel aktívnej zložky
• pre denné použitie na celú pokožku tela a tvár

VERMIO BETA

• ošetrenie vysychajúcej pokožky, pre omladenie pleti a proti vzniku vrásiek a strií
• premasťujúci vyživujúci krém
• 15% podiel aktívnej zložky
• prevažne nočný krém

VERMIO GEL

• ošetrenie mastnej pleti, akné, oparov, popálenin a jaziev
• vysušujúci a hojivý gel
• 5% podiel aktívnej zložky
• antiseptický gel pre dennú starostlivosť 

VERMIO STRONG

• účelové ošetrovanie vredu predkolenia, pooperačných a poúrazových jaziev a rán, septických rán, popálenín, hematómov a ťažkých foriem dermatóz
• korekčný krém so silným hojivým účinkom
• 25% podíl aktívnej zložky 

Ako pôsobia produkty Vermio?

» pri tehotenstve proti vzniku strií a celulitídy

» hojenie a potlačovanie príznakov lupienky a psoriáz

» prevencia, hojenie a potlačovanie príznakov strií 

» hojenie a potlačovanie príznakov atopického, kontaktného, tyolického a alergického ekzému

» hojenie a potlačovanie jaziev

» hojenie vredu predkolenia

» hojení spálenin

» prevencia a hojenie akne a oparu

Hojenie pomocou kozmetiky Vermio

Kozmetika VERMIO pôsobí hojive na Vašu pleťprostredníctvom nasledujúcich substancií: 

ENZÝMY

Enzýmy a ich zmesi odbúravajú okrem iného v mimobunkovom priestore bielkoviny a peptidy, zúčastnené pri vzniku a rozvoji edému, štiepi kľúčové mediátory zápalu a významne ovplyvňujú imunitnú odpoveď organizmu. ** Enzýmy, na rozdiel od chemických protizápalových liekov, zápal nepotláčajú, ale optimalizujú. Kontrolujú jeho rozsah, skracujú trvanie zápalu a odstraňujú jeho nežiaduce prejavy (opuch, bolesť, celková reakcia organizmu). Zabraňujú, aby sa zápal stal chronickým.** V prípade nádorových buniek obmedzuje enzymatické ovplyvnenia adhéznych molekúl ich invazívny rast a schopnosť metastázovať. Enzýmy majú aj ďalšie cenné terapeutické vlastnosti, napríklad stupňujú vstrebávanie a účinnosť antibiotík, vitamínov a cytostatík a obmedzujú toxické účinky žiarenia a cytostatík. Veľkou výhodou enzýmov je minimum nežiaducich účinkov pri ich súčasnej vysokej účinnosti.

GLYKOPROTEÍNY

Ide o látky, u ktorých bol jednoznačne preukázaný silný účinok v podpore imunitného systému, na báze zvýšenej produkcie T-lymfocytov. Podporujú a zosilňujú obranyschopnosť organizmu a posilňujú imunitný systém.

DIPEPTIDY a TRIPEPTIDY

Zlúčeniny dvoch až troch aminokyselín vzniknutých štiepením bielkovín, ktoré sú dôležitou zložkou pri stavbe nových bielkovinových komplexov. Jedná sa napríklad o kolagénne bielkoviny, dôležité vo vystielke kĺbových puzdier, pri tvorbe zdravých kožných buniek a zvyšujú vitalitu pokožky. Dipeptidy a tripeptidy sú dôležitou zložkou pri stavbe kolagénových vlákien v pokožke. Tieto vlákna zabezpečujú pružnosť pokožky, zabraňujú tvorbe vrások a zvyšujú elastickosť pokožky. Ich nedostatok spôsobuje stratu pružnosti pokožky, jej starnutie, zdôraznené jej zvraštením.

KOMPLEXONY

Komplexóny esenciálnych aminokyselín vo vhodnom zložení sú iniciátormi hyperfunkcia žliaz s vnútornou sekréciou a to najmä hypofýza, ktorá je katalyticky provokovaná k zvýšenej tvorbe neurohormonů, najmä potom radu endorfínov.

OLYGOPEPTICKÉ KOMPLEXÓNY

Komplexón esenciálnych aminokyselín vo vhodnom zložení sú iniciátormi hyperfunkcia žliaz s vnútornou sekréciou a to najmä hypofýza, ktorá je katalyticky provokovaná k zvýšenej tvorbe neurohormonů, najmä potom radu endorfínov.

POLYPEPTIDICKÁ SLOŽKA

Polypeptidická zložka patrí do skupiny látok účinkujúcich popudovou imunologickou odpoveďou. Prívod takto upravenej a organizmom prijateľnej bielkoviny vyvolá tvorbu antigénov, ktoré fungujú ako obranný systém proti patológii organizmu.

OLYGO-PEPTIDY

Oligo-peptidy sú, spolu s ďalšími zložkami v koncentráte VERMIO obsiahnutými, základné kamene výraznej tvorby lysoxinu, tohto „nešpecifického antibiotika“, sú iniciátormi jeho autotvorby a tým vytvára v organizme ďalší faktor, posilňujúce obranou odpoveď organizmu proti vonkajším noxám.

ĎALŠIE PRÍRODNÉ LÁTKY

VERMIO obsahuje ešte niekoľko ďalších prírodných látok na báze enzýmov, antibiotík a hormónov, ktoré synergicky podporujú účinnosť preparátu.

Viac o výhodách a účinkoch produktov Vermio»

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.