2130     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Zdarma roztok, pinzeta, mimozemšťan. Ktorý z darčekov vyberiete tentokrát?

Milí šošovkári.

Malé balenie skvelé na cesty, určite ho často využijem. Nepália z neho oči, obsahuje púzdro, veľmi praktické malé balenie. Dve hodnotenia zákazníkov, dvakrát dôraz na „šikovný na cesty“.

Podľa nás je Max OptiFresh 60 ml výborným riešením na týždennú dovolenku, keď so sebou nechcete brať veľké balenie roztoku. Do 19. augusta ho od nás získate zadarmo ako darček k objednávke. Stačí nakúpiť. Čokoľvek.

Roztok nepotrebujete? Vyberte si iný darček:
 • Pinzeta s púzdrom je šikovnou pomôckou pri manipulácii so šošovkami „špinavými rukami“.
 • Púzdro ORANX je štýlové a zábavné púzdro so zaujímavou potlačou. Mimozemšťan ORANX navyše pomáha zapamätať si, v ktorom kalíšku je šošovka pravá a v ktorom ľavá.

Vybrané?

Pridajte si kliknutím na obrázok darček k objednávke:

Vyberte si dárek
Žena Roztok Pinzeta Pouzdro

Akcia prebieha do 19. augusta a platí – jeden zákazník = jeden darček. Aj keď nakúpite niekoľkokrát, roztok, pinzetu alebo púzdro vám k objednávke pridáme iba raz.

Komentáre Pridať otázku

 • Denisa B.

  Dobrý deň,poprosím pridať darček púzdro oranx k objednávke č. 1402032477. Ďakujem!

  Odpovedať
  • Barbora Baráková VašeŠošovky.sk

   Dobrý den, dárek Vám byl přidán k objednávce.

   Odpovedať
 • Darina F.

  Dobrý deň.Chcem sa opýtať,ak používam Re Nu multiplus roztok a tiež Re Nu optima šošovky,či si môžem zmeniť rotok trebárs za tento? Raz sa mi stalo,ze nemali v lekárni ReNu roztok a dali mi iný,v ktorom som až po otvorení krabice zistila,že obsahuje striebro,na čo ja mám vysokú alergiu.Tak som sa to bála použiť.Používam Renu,čo mi dala oftalmologička.Čítam tu všade,že bez kontaktologa by sa nemali meniť šošovky za iný druh-značku...Ako je to s roztokmom? Ďakujem za odpoveď :)

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   aj vhodný roztok ku šošovkám by Vám mal odporučiť Váš kontaktológ. V prípade, že ste alergická na niektoré druhy roztokov, prípadne ich zložky, konzultujte výber roztoku vždy výhradne iba s Vaším kontaktológom.

   Odpovedať
 • Anonym

  darček

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   ďakujeme za Váš komentár. Ak máte záujem o niektorý z ponúkaných darčekov zdarma, je potrebné vytvoriť objednávku a vložiť si darček do objednávky. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

   Odpovedať
 • Eva Š.

  chcem darček

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   do Vašej objednávky ste pridali darček zdarma Puzdro Oranx – Farba: box.

   Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.