2084     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

VašeŠošovky.sk - e-shop, ktorého srdce bije pre klientov

Jeden z najväčších e-shopov so šošovkami v Európe. Viac ako 98% spokojných zákazníkov. Profesionálne zákaznícke centrum. Bonusové programy. Darčeky k objednávkam. Dodanie tovaru do dvoch pracovných dní. 1670 výdajných mi­est…

Za týmito úspechmi sa však neskrýva veľká neosobná korporácia, ale priateľský kolektív ľudí, ktorí spolu radi trávia čas a vymýšľajú nové veci, ktoré im jednak spríjemňujú prácu, ale predovšetkým veci, ktoré budú spríjemnením a zjednodušením v živote ’šošovkárov’.

Aj keď spoločnosť Maternia, ktorá e-shop VašeŠošovky.sk zaisťuje, utrpela obrovskou osobnou stratou, keď náhle zomrel jeden z jej zakladateľov, nikto sa nadšenia na naplnenie pôvodnej vízie nevzdal. Naopak! Všetci sa o to viac nasadili a pokračujú v nadšení a ambíciách, ktoré mali zakladatelia na začiatku. Vďaka tomuto nadšeniu a nasadeniu zamestnancov e-shopu je e-shop stále lepší, krajší a kvalitnejší, a preto môžu byť aj klienti stále spokojnejší. Neustále pribúdajú výdajné miesta, kde si môžu šošovkári svoje šošovky vyzdvihnúť v čo najkrajšej dobe, a navyše môžu získať mnoho praktických darčekov, bonusov, zliav a podobne.

Dôvod, prečo sme prihlásili e-shop VašeŠošovky do tejto súťaže je jednoduchý – naši zákazníci nám dodávajú pocit výnimočnosti, zverujú nám totiž niečo nenahraditeľné, svoje oči! My si ich dôveru veľmi vážime, a preto sa snažíme byť stále lepší. Zúčastňujeme sa projektu ako je tento preto, aby sme mohli svoje služby neustále porovnávať a na základe toho vylepšovať. Skrátka, robíme všetko pre šošovkárov a ich oči!

Hlasujte v ankete ShopRoku2016

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.