1931     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Biofinity + bezdrôtové slúchadlá ZADARMO? Len do vypredania zásob!

Majte oči na stopkách, nastražte uši
Máme pre vás akciu, k mesačných kontaktným šošovkám Biofinity vám pridáme bezdrôtové slúchadlá zadarmo!

Stačí si objednať dve balenia po 6 šošovkách Biofinity, vrátane Multifocal, Toric alebo Energys a jedny slúchadlá sú vaše. Za 4 balenia vám pošleme dvoje slúchadlá...a tak ďalej .....
Biofinity: zaostrené na vaše potreby

Darček pribalíme iba k objednávke, ktorá spĺňa základnú požiadavku na kusy (teda 2 x 6 kusov). Akcia platí do 5. 10. 2021, alebo do vypredania zásob.

Komentáre Pridať otázku

 • Zita M.

  Dobrý deň, chcem sa spýtať, či je ešte darček (bezdrôtové slúchadlá) na sklade?

  Odpovedať
 • Szilvia K.

  Dobry den prajem, chcela by som sa informovat, ci mate kont sosovky s tymi parametrami a za aku cenu Biofinit XR Toric BC 8,7 mm v 0,5 Dsph -3,25/5° Dcyl dakujem pekne.

  Odpovedať
  • Szilvia

   Trosku som sa pomylila, opravim parametre Biofinit XR Toric BC 8;7mm v -0,5 Dsph -3,25/5°Dcyl dakujem

   Odpovedať
   • Radek
    VašeŠošovky.sk

    Dobrý den, Szilvia. Kontaktní čočky Biofinity Toric XR nabízíme pouze v balení po 3 kusech a tedy nejsou součástí akce se sluchátky zdarma. Tyto čočky nabízíme za cenu 42,99 € a s Vašimi dioptriemi by nám je výrobce dodal cca 28. 10. 2021.

    Cenu, dostupnost a všechny ostatní informace o těchto čočkách najdete zde . Přejeme Vám krásný den.

    Odpovedať
 • Miroslav L.

  Dobrý deň.Poprosil by som poradiť aké šošovky by som potreboval na takéto parametre očí.Prave oko do diaľky -3,25. Cylinder. -1,75. Os 100
  Ľavé oko to isté ale Os 65.

  Odpovedať
  • Andrea
   VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň, 

   predpokladám, že ide o údaje z predpisu na okuliare, podľa ktorého bohužiaľ nie je možné odporučiť značku a parametre šošoviek vhodné práve pre Vás.

   V tomto prípade je nutná aplikácia konkrétnej značky a parametrov šošoviek na základe vyšetrenia u kontaktológa alebo očného lekára, ten Vám zmeria parametre konkrétne pre šošovky (okrem iného musí zmerať tiež zakrivenie a priemer šošoviek, ktoré Vám budú v oku perfektne sedieť), odporučí Vám vhodnú značku kontaktných šošoviek a prípadne poskytne skúšobný pár.

   Hodnoty parametrov pre okuliare bývajú podľa skúseností iné ako pre napr. tórické kontaktné šošovky, je preto vyšetrenie u kontaktológa nutné, aby ste cez šošovky správne videli. Takto na diaľku žiaľ nie je možné konkrétnu značku šošoviek odporučiť. Meniť hodnoty parametrov bez porady so špecialistom neodporúčame, je dosť pravdepodobné, že by Vám šošovky spôsobovali pri nosení nepohodlie a tiež by ste s nimi nemuseli dobre vidieť.

   Odpovedať
 • Lucia N.

  dobry den mam zaujem o sosovky biofinity xr toric parametre su dioptria 0, cylinder -2, 75 a os 180 potrebujem 2 balenia. aka je cakacia doba na ne? dakujem

  Odpovedať
  • Andrea
   VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   predbežný termín dodania šošoviek https://www.vasesosovky.sk/biofinity-xr-toric-3.html po zadaní konkrétnych parametrov je stanovený na 14. 9. 2021. Presnejší termín je možné zistiť po zadaní objednávky priamo, následne kontaktujeme výrobcu a informujeme Vás e-mailom.

   Odpovedať
 • Rastislav V.

  Dobry den, 5.1.2021 som si u Vas urobil objednavku na 2 mes. balenia Biofinity. Zaslite mi prosim pansku verziu ciapky. Dakujem pekne. S pozdravom Rastislav Vacel

  Odpovedať
  • Andrea
   VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,


   veľmi ma to mrzí, avšak akcia je platná od 7. 1. 2020. Napíšte mi na
   info@vasesosovky.sk číslo Vašej objednávky, možnosti jej úpravy overím s príslušným
   oddelením. Ďakujem. Andrea


   Odpovedať

Ďalšie 4 komentáre

Údaje označené * sú povinné.