2088     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Novinka: Air Optix Plus HydraGlyde. Šošovky so šiestym zmyslom

Čo sa využitia moderných technológií a materiálov týka, patria kontaktné šošovky Air Optix medzi úplnú špičku už niekoľko generácií. Posledné Air Optix Plus Hydraglyde sú ale niekde úplne inde. O veľký krok napred.Presvedčte sa sami, pozrite sa, v čom sú Air Optix Plus Hydraglyde výnimočné:

1. HydraGlyde Moisture Matrix znamená pohodlie na celý deň

Nové Air Optix Plus Hydraglyde sú ako vôbec prvé šošovky vybavené technológiou HydraGlyde Moisture Matrix, ktorá na molekulárnej báze zaisťuje rovnomerné zvlhčenie povrchu šošovky až na 16 hodín. Preložené do bežnej reči – ani po celodennom nosení vám nie sú šošovky v očiach nepríjemné.

2. HydraGlyde je i 5× vyššia priepustnosť pre kyslík

Doposiaľ platilo, že hydrogélové šošovky sú v priepustnosti pre kyslík porovnateľné. Air Optix Plus Hydraglyde rovnováhu boria a ponúkajú až 5× vyššie zásobovanie rohovky kyslíkom. I preto je možné používať tieto inak mesačné šošovky príležitostne aj ako kontinuálne až na 6 dní a nocí.

3. Smart Shield = jasný pohľad na celých 30 dní

Ďalšia unikátna technológia, Smart Shield (Inteligentný štít), chráni povrch šošoviek pred poškodením a usadeninami počas celej doby používania. Čiastočky make-upu, proteíny ani lipidy nemajú šancu sa na dokonalo hladkom povrchu usadiť. Počas celej doby životnosti šošoviek Air Optix Plus Hydraglyde vidíte rovnako ostro – na konci rovnako ako na začiatku.

4. Prechod z predchádzajúcej generácie Air Optix bez preaplikáce

Pre nositeľov šošoviek Air Optix majú nové Air Optix Plus Hydraglyde jednu zásadnú výhodu – pokiaľ na ne prejdú, nepotrebujú preaplikáciu. Ušetria tak čas i peniaze za vyšetrenie a kontrolu u očného špecialistu.

Nové Air Optix Plus Hydraglyde samozrejme nájdete i v našej ponuke tu.

Komentáre Pridať otázku

 • Andrea Glitta VašeŠošovky.sk

  Dobrý deň,

  ďakujem za Váš komentár. Ospravedlňujem sa za vzniknuté nedorozumenie, informácie sme upravili. Kontaktné šošovky Air Optix Plus HydraGlyde sú skutočne silikón-hydrogélové šošovky. Ďakujeme za upozornenie a prajeme pekný deň. Andrea

  Odpovedať
 • Branislav G.

  Dobrý deň, Air Optix Plus HydraGlyde sú silikón-hydrogélové šošovky? V parametroch je uvedenénie, ale na základe filtrovania podľa značky a typu ide o silikón-hydrogélové. Ďakujem S pozdravom B.Gregor

  Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.