2084     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Zadarmo k nákupu: Univerzálny darček sa hodí vždy! Platí do 3. apríla!

Milí šošovkári,

pre všetky šošovky, do každého prostredia, na každú postavu – darčeky z nového špeciálu „Darčeky k nákupu“ sme vybrali tak, aby boli čo najviac univerzálne a mohol si vybrať naozaj každý. Akcia končí 3. apríla! 

Ktorý darček zdarma zvolíte vy?
 • Max OptiFresh 60 ml – jeden z najobľúbenejších mini roztokov. Doprajte si istotu kvalitnej starostlivosti o šošovky na cestách.
 • Horien Aqua Comfort 15 ml – kvapky do zvlášť náročných podmienok. Poradia si s prachom, smogom aj klimatizáciou.
 • Pršiplášť – aprílové počasie už vás neprekvapí! Jedna veľkosť pre mužov i ženy. Vydrží aj časté opakované použitie.
Mám vybrané, pridám si darček zadarmo k nákupu!

Táto špeciálna ponuka končí už 3. apríla. Pre každého z vás máme pripravený práve jeden darček – ak objednáte viackrát, roztok, kvapky alebo pršiplášť pridáme zadarmo iba k prvému nákupu.

Komentáre Pridať otázku

 • Mária K.

  Mám už od vás tretie kontaktné šošovky a ani s jednými nie som vôbec spokojná som úplne sklamaná prvá praskla druhá objednávka namiesto zelených kontaktných šošoviek žlté žlté a posledné ani ne prekrývajú farbu mojich očí strašné som sklamaná keby som objednával Dali by ste mi zľavu nechcem to vzdať

  Odpovedať
  • Andrea Glitta VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   ďakujeme za Vašu správu. Daná situácia ma mrzí. Pred prvým nákupom i farebných šošoviek je však nutná návšteva očného lekára alebo kontaktológa, ktorý šošovky naaplikuje a prípadne poskytne skúšobný pár – fotografie v našom e-shope sú ilustratívne, veľmi záleží na prirodzenej farbe očí a kombinácii ostatných vlastností šošoviek. Mal by odporučiť vhodnú značku kontaktných šošoviek tak, aby ste i s výsledným farebným efektom boli spokojná, aby šošovky v oku správne sedeli a nespôsobovali napríklad nepohodlie pri nosení. Bohužiaľ na diaľku nie je možné značku farebných šošoviek vhodnú práve pre Vás odporučiť.

   Ak si želáte kontaktné šošovky reklamovať, prosím o vyplnenie reklamačného formulára: https://www.vasesosovky.sk/…mular/1.html

   Ďakujem za pochopenie. Andrea

   Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.