2084     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

V našom internetovom obchode môžete platiť kartou

V našom internetovom obchode môžete platiť platobnou kartou VISA, MasterCard alebo Maestro (v prípade, že Vaša vydavateľská banka ich zaradila do systému 3D-Secure). Tento spôsob platby je rýchly a pohodlný. Za platbu neplatíte žiadne poplatky a nemusíte sa starať o dostatok hotovosti pri preberaní zásielky.

Pri tomto spôsobe platby budete presmerovaní do spracovateľskej banky, ktorá Vás vyzve k zadaniu údajov o karte: číslo platobnej karty, dátum ukončenia platnosti karty a CVV2/CVC2 – posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku Vašej karty.

Tieto informácie zadávate priamo do platobnej stránky spracovateľskej banky, ktorá zaistí nerozlúštiteľný zakódovaný prenos dát a nás len informuje o výsledku autorizácie a tým nám dá pokyn na vybavenie objednávky. Týmto je odstránená možnosť zneužitia Vašej platobnej karty subjektom, od ktorého si tovar kupujete a voľného prenosu nechránených dát na verejnej počítačovej sieti.

Viac informácií sa dočítate na stránke Platba kartou online.

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.