púzdier na kontaktné šošovky. " /> púzdier na kontaktné šošovky. " />

2129     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Veselé aj luxusné púzdra na šošovky

Puzdra nemusia byť nudné. Môžu byť elegantne kožené, s osobitou potlačou, nápadito farebné, preventívne antibakteriálne či vybavené zrkadielkom. Ktoré puzdro z našej ponuky sa Vám najviac páči?

Kožené jednofarebné puzdro

Kožené jednofarebné puzdro

Kožené jednofarebné puzdro je vybavené zrkadielkom. Vnútorné plastové puzdro na kontaktné šošovky je súčasťou balenia a má odlíšenú pravú a ľavú stranu. Tieto ozdobné puzdra ponúkame v niekoľkých farbách. Sú výborným darčekom, ktorý je veľmi kvalitným a pekným spestrením pre každého užívateľa kontaktných šošoviek.

Kožené puzdro s potlačou

Kožené puzdro s potlačou

Toto kožené puzdro s potlačou obsahuje zrkadielko a je vyrobené v šiestich typoch. Puzdro je veľmi kvalitné s rôznymi motívmi a slúži na vkladanie plastového puzdra na kontaktné šošovky.

3 D puzdra na kontaktné šošovky

3 D puzdra na kontaktné šošovky

Puzdra na mäkké kontaktné šošovky. Tieto puzdra sú pre tých, čo berú používanie kontaktných šošoviek ako hru. Sú designovo prepracované takmer k dokonalosti a sú veľmi obľúbené napríklad u detí. Puzdro je navyše vybavené očkom na zavesenie.

Pozrite sa na našu ponuku púzdier na kontaktné šošovky.

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.