2130     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Výpredaj šošoviek Acuvue a Surevue. Posledné kusy na sklade!

Milí šošovkári.

Najlepšie hodnotené bifokálne šošovky, najpredávanejšie šošovky pre astigmatizmus a preverené šošovky určené na mesačnú výmenu. Tri rôzne produkty, ktoré majú dve veci spoločné:
 • V indexe zákazníckej spokojnosti majú viac ako 90 %.
 • Prestali sa vyrábať a my vypredávame posledné skladové zásoby.
Ktoré si vyberiete vy?

Neprehliadnite: Ponuka platí do vypredania zásob.

Komentáre Pridať otázku

 • Marta O.

  dobry večer chcela by som farebne šošovky ale v pluskach ich nemate...

  Odpovedať
  • Andrea Glitta VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   ďakujem za Váš e-mail. Okrem parametrov ako je zakrivenie a priemer, záleží tiež na materiále, z ktorého sú šošovky vyrobené, na obsahu vody či priepustnosti pre kyslík. Môže sa stať, že i keď sa jedná o farebné kontaktné šošovky Vám nebudú sedieť v oku a vyhovovať. Odporúčam preto návštevu očného lekára alebo kontaktológa, ktorý Vám šošovky naaplikuje a prípadne poskytne skúšobný pár, odporučí Vám vhodnú značku kontaktných šošoviek tak, aby ste i s výsledným farebným efektom boli spokojná a aby boli k dispozícii vo Vami požadovaných parametrov v plusových dioptriách. Mal by Vám tiež ukázať, ako šošovky správne aplikovať, poradí Vám tiež, ako sa o šošovky správne starať. Odporúčame Vám od šošoviek si následne odložiť krabičku, alebo blister, v ktorom je šošovka uložená, aby ste ich vedeli v budúcnosti objednávať aj cez internet. Ďakujeme za pochopenie. Andrea

   Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.