2081     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Vyskúšajte kozmetické prípravky určené na starostlivosť o oči

Hľadáte vhodný prípravok na odlíčenie očí? Potrebujete upokojiť podráždené oči? Máme pre vás niekoľko tipov na kozmetické prípravky vhodné pre nositeľky kontaktných šošoviek.

Extra jemný odličovač očných partií NIVEA Visage 125 ml

Extra jemný odličovač očných partií NIVEA Visage 125 ml

Extra jemný odličovač očných partií NIVEA Visage dôkladne a šetrne odstráni make-up z citlivých očných partií. Pleť v citlivom očnom okolí tak bude dokonale čistá a hydratovaná. Vďaka jemnému nemastnému zloženiu s obsahom provitamínu B5 okamžite umožňuje nové nalíčenie. Výrobok bol vyvinutý v laboratóriách NIVEA a jeho zloženie je výsledkom najnovších vedeckých poznatkov. Odličovač bol oftalmologicky testovaný a schválený. Je vhodný pre užívateľky kontaktných šošoviek.

Blefagel očný gél 30 g

Blefagel očný gél 30 g

Očný gél, ktorý bol vyvinutý na liečbu a prevenciu zápalových ochorení viečok a súvisiaceho syndrómu suchého oka. Pri týchto ťažkostiach hrá zásadnú rolu hygiena viečok a ich okrajov. Čistením okrajov viečok prípravkom Blefagel sa zlepší funkcia mazových žliaz a obnoví sa lipidová zložka sĺz. Blefagel Vám uľaví nielen od pocitu suchého oka, ale aj pri očných alergiách, unavených očiach, opakovanom pálení a svrbení očí. Blefagel je vďaka nemastnému zloženiu určený pre nositeľov kontaktných šošoviek, ku každodennej hygiene a odličovaniu očí.

Eyeye – uhorkové vankúšiky (24 ks)

Eyeye – uhorkové vankúšiky (24 ks)

Eyeye – uhorkové vankúšiky sú navlhčené skutočným uhorkovým extraktom a inými upokojujúcimi prísadami, ako sú napríklad vitamíny (B5 a E), rastlinné výťažky (extrakt z listov machovej ruže, čajovníka a harmančeka) a antioxidanty. Vankúšiky sú určené na prikladanie na očné viečka, majú chladivé a revitalizačné účinky pre vaše unavené oči. Už po prvom použití pocítite osvieženie vašich očí. Je to holandský výrobok.

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.