2056     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Vyzdvihnite si darček a ušetrite až 5,79 EUR Platí do 4. novembra!

Milí šošovkári,

upokojujúce očné kvapky ako rýchla pomoc do kabelky alebo vrecka, roztok v cestovnom balení, očné tiene, s ktorými sa nalíčite za pár sekúnd a vydržia 12 hodín.

Ktorý z darčekov si vyberiete tentokrát?
 • ReNu MultiPlus 60 ml – hviezda medzi roztokmi v cestovnom prevedení, s ktorým vás bez problémov pustia aj na palubu lietadla. Priemerné hodnotenie – 94 %, úspora pre vás: 3,99 EUR.
 • Max OptiFresh 10 ml – „umelé slzy“ pre všetky situácie, keď je vlastných sĺz málo. Oči podráždené smogom, vetrom, klimatizáciou, tu všade pomôžu rýchlo a na dlho. Úspora pre vás: 5,79 EUR.
 • Očné tiene PEACOCK – nikdy neviete, kedy sa budete potrebovať rýchlo nalíčiť. S tieňmi PEACOCK je profesionálne líčenie dielom okamihu. Úspora pre vás: 1,99 EUR.

Kliknite a pridajte si vybraný darček k objednávke:

Vyberte si darček
Žena Roztok Kvapky Tiene

Akcia prebieha do 4. novembra a platí – jeden zákazník, jeden darček. Aj keď nakúpite viackrát, roztok, kvapky alebo tiene vám pôjdu k objednávke pridať iba prvýkrát.

Komentáre Pridať otázku

 • Alexandra Č.

  Dobry den prajem ak sa este da poprosila by som vas kvapky optifresh 10ml

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   prosím, napíšte nám číslo Vašej objednávky, samostatne sa žiaľ kvapky objednať nedajú. Ďakujeme za pochopenie!

   Odpovedať
 • Meľnyk N.

  darcek

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   ak máte o darček záujem, je potrebné zakúpiť tovar a vložiť si darček do objednávky. Ak máte objednávku už vytvorenú a prajete si do nej vložiť darček, napíšte nám prosím číslo objednávky a o ktorý z 3 darčekov máte záujem.

   Ďakujeme.

   Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.