2084     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Zadarmo pre vás: Darčekový špeciál pre citlivé oči! Len do 27. marca

Milí šošovkári,

roztok podobný slzám, kvapky s dvojitou lubrikáciou, aplikátor pre lepšiu hygienu. Aktuálne darčeky majú spoločné jedno – spríjemňujú starostlivosť o citlivé oči. Vyberte si! 

Predstavujeme nové darčeky:
 • Horien Ultra Comfort 60 ml – univerzálny roztok pre mäkké šošovky. Nedráždivý, vhodný pre osoby s citlivými očami a alergikov.
 • Max OptiFresh 10 ml – prvé kvapky s dvojitým zvlhčujúcim účinkom. Po otvorení vydržia až 6 mesiacov.
 • Aplikátor kontaktných šošoviek – uľahčí nasadzovanie a vyberanie šošoviek s pestovanými nechtami. Výborný aj pri cestovaní na manipuláciu so šošovkami nesterilnými rukami.
Mám vybrané, pridám si darček zadarmo k nákupu!

Táto špeciálna ponuka končí už 27. marca 2018. Pre každého z vás máme pripravený jeden darček – ak objednáte niekoľkokrát, roztok, kvapky alebo aplikátor pridáme zadarmo iba k prvému nákupu.

Komentáre Pridať otázku

 • Ladislav H.

  Potreboval by som poradiť: bol som na vyšetrení zraku a lekárka mi predpísala šošovky multifokal Visus 0,7 c.c. +3.0 dsf=1,0 adicia +2,25 dsf

  Odpovedať
  • Andrea Glitta VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   ďakujem za Vašu správu. Adícia vyjadruje súhrn dioptrií, ktoré dokáže pokryť na blízko vysoká adícia alebo nízka adícia. Na základe konkrétnej značky multifokálnych šošoviek môže byť adícia vyjadrená číselnou hodnotou a / alebo skratkami HI, MED (medium – stredná adícia) alebo LO (low – nízka adícia). Vhodné parametre a konkrétnu adíciu pre šošovky dokáže určiť iba kontaktológ alebo očný lekár na základe vyšetrenia a aplikácie multifokálnych šošoviek. Odporúčame preto návštevu špecialistu, ktorý Vám šošovky naaplikuje – zmeria parametre vhodné práve pre Vás, a prípadne poskytne skúšobný pár, odporučí Vám konkrétnu značku a parametre šošoviek tak, aby ste boli spokojný. Ďakujem za pochopenie. Andrea

   Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.