2087     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Súťaž! Zahrajte si o jednodenné šošovky na 3 mesiace zadarmo!

Milí šošovkári,

čo všetko ste ochotní spraviť pre trojmesačné balenie jednodenných šošoviek zadarmo? Povedzte nám to na našom Facebooku a ste v hre – až do 1. 3. 2018 súťažíme s CooperVision o MyDay, skvelé šošovky pre všetkých, ktorí nechcú riešíť puzdrá a roztoky a pod slovami “starostlivosť o šošovky” si predstavujú “ráno ich nasadím, večer vyhodím“. 

Chcem hrať o šošovky na 3 mesiace zadarmo! Ako na to?
  • Na našom Facebooku odpovedzte na otázku “Čo všetko ste ochotní spraviť pre trojmesačné balenie jednodenných šošoviek MyDay zadarmo?”. Berieme aj veľmi bláznivé nápady.
  • V komentári označte aspoň jedného priateľa na FB, ktorý by mal odpovedať tiež.
  • To je všetko, ste v hre.

Chcem hrať o šošovky na 3 mesiace zadarmo

Bez pravidiel to nejde. Tu sú:

  • Súťaž prebieha od 23. 2. 2018 do 1. 3. 2018 do 15.00 hodiny, a to iba v rámci Slovenska. Pre zaradenie vašej odpovede do súťaže je nutné označiť našu FB stránku ako to sa mi páči.
  • Zo schválených súťažných príspevkov vyberieme náhodne jedného výhercu, ktorého budeme kontaktovať 2. 3. 2018 súkromnou správou na FB. Zároveň ho zverejníme na našej Facebookovej stránke.
  • Táto súťaž je prezentovaná na Facebooku, jej vyhlasovateľom je spoločnosť Vašešošovky – Maternia, s.r.o.
Soutěž o MyDay čočky

Komentáre

Žiadna otázka...

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.