2048     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Zákaznícky servis a vybavovanie objednávok počas Veľkej noci

Milí šošovkári,

radi by sme Vás informovali, že dňa 30. 3. 2018 a 2. 4. 2018 nebude náš zákaznícky servis k dispozícii a sklad bude uzatvorený – počas sviatkov nebude možné objednávky expedovať. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám odpovieme telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom Facebooku. Budeme sa na Vás znovu tešiť v utorok 3. 4. 2018.

Tím Vašešošovky.sk

Komentáre Pridať otázku

 • Mária K.

  Ahoj chcem sa opytať objednala som si u Vás šošovky blue tones a na obrázkoch vidno žlte tóny okolo šošovky sú naozaj takéalebo nie je tam nič do žlta odpíšte prosím.

  Odpovedať
  • Andrea Glitta VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   ďakujem za Vašu správu. Kontaktné šošovky ColourVUE 3 Tones slúžia na zvýraznenie pôvodnej farby dúhovky. Pred nákupom konkrétnej značky farebných šošoviek je vhodná konzultácia so špecialistom kvôli výslednému farebnému efektu, ktorý je do určitej miery závislý aj od prirodzenej farby dúhovky oka a svetelných podmienok. Fotografie v našom e-shope sú ilustratívne. Všetky dostupné fotografie s nasadenou šošovkou pre lepšie porovnanie zmeny od zákazníkov sú k dispozícii po kliknutí na konkrétny odtieň farebných šošoviek – zobrazíte si ich kliknutím na „Reálne fotky“ pri vybranom odtieni. Bohužiaľ takto na diaľku nie je možné zhodnotiť výsledný farebný efekt šošoviek konkrétne vo Vašom prípade. Ďakujem za pochopenie. Andrea

   Odpovedať

Údaje označené * sú povinné.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta usmievavých šošoviek!

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.