Clear 1-day (30 šošoviek)
Aktuálne akcie
- Darček zadarmo k objednávkam nad 40,00 EUR Viac informácií
Vlastnosti produktu:
| Expirácia: | 2012 |
|---|---|
| Bifokálna: | Nie |
| Šošoviek v krabičke: | 30 |
| Indikátor rub-líc: | Nie |
| Kontinuálne: | Nie |
| Materiál: | Hioxifilcon |
| Obsah vody: | 58 % |
| Silikón-hydrogélové: | Nie |
| Tórická: | Nie |
| UV filter: | Nie |
| Zafarbenie pre manipuláciu: | Áno |
| Priemer: | 14.2 |
| Rozsah dioptrií: | od -10.0 do +6.0 |
| Zakrivenie: | 8.7 |
| Výrobca: | ClearLab |
| Oficiálna stránka: | zobraziť |
Kategória: Jednodenné
Popis produktu:
Clear 1-day (30 šošoviek) sú jednodenné kontaktné šošovky s asférickým dizajnom, a preto sa výborne hodia pre situácie prinášajúce väčšiu záťaž pre zrak (riadenie vozidla za šera, práce s počítačom) a ku korekcii slabého astigmatizmu. Navyše sú vyrobené z materiálu s vynikajúcou schopnosťou viazať vodu. Kontaktné šošovky Clear 1 day sú dodávané s týmto dioptrickým rozsahom: od –10.0 do –6.0 po 0.5 D, od –6.0 do + 6.0 po 0,25 D.
Diskusia o produkte Clear 1-day (30 šošoviek)
Pýtajte sa na čokoľvek, čo Vás zaujíma ohľadom produktu Clear 1-day (30 šošoviek).
Náš očný optik Jan Matl z Optiky Lutea Vám rád odpovie. Pridať komentár






Dobrý deň pani Veronika,
to či Vám budú kontaktné šošovky Clear 1 Day vyhovovať, žiaľ takto na diaľku nedokážeme posúdiť. To zistíte len u svojej lekárky pri aplikácii.
Dobrý večer!<br />
Už dlho používam značku Clear 58 ako 14-dňové šošovky.Striedam ich s okuliarmi,no teraz chcem šošovky len na príležitostné používanie.<br />
Voči Clear 58 sa u mňa odlišujú priemerom,keďže u Clear 1-day neexistuje priemer 14,0.Taktiež sa v porovnaní s hore spomínanými šošovkami odlišuje aj v materiály.<br />
Oftalmologička mi dala na skúšku šošovky Clear All-day,kt. mi absolútne nevyhovovali.<br />
Bojím sa,že s týmito jednodennými by sa to mohlo opakovať.<br />
<br />
Za Vašu radu ďakujem.
Dobrý deň pani Babariková,
nemožno nakupovať šošovky len na základe okuliarových hodnôt. Pred obstaraním kontaktných šošoviek je potrebné navštíviť kontaktológa, ktorý vykoná potrebné vyšetrenia a odporučí Vám vhodné šošovky.
Dobry den,
chcem sa opytat ohladne kupy kontaktnych sosoviek. Nikdy som ich este nenosila, preto by som chcela vyskusat najprv len jednodenne. Podla lekarskej spravy nosim dioptricke okuliare:
do dialky - PO:Dsph = 5,0 Dcyl + 0,50 ax 60 stupnov
LO:Dsph = 2,0 Dcyl = 2,0 ax 170 stupnov. Viete mi poradit ake dioptrie sosoviek si mam kupit?
Dakujem.