1899     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Bonusový program – darčeky zdarma za váš nákup

Puzdrá. Aplikátory. Roztoky. Sú to produkty, ktoré potrebuje každý, kto nosí kontaktné šošovky. Určite ich kupujete tiež.

V našom e-shope ich kupovať nemusíte. Dáme vám vybrané produkty týchto kategórií zdarma. Ako darček za váš nákup.

Ako to funguje?

  1. Za svoj nákup (a niektoré ďalšie aktivity, ako ešte uvidíte) každý spotrebiteľ dostane bonusové body.
  2. Za bonusové body si vyberiete darčeky zdarma. Nie jeden darček, ale vždy toľko darčekov, na koľko nazbierané bonusy stačia.
  3. Darčeky si môžete vybrať už pri prvej objednávke. Nemusíte kvôli darčeku zdarma „objednávať nabudúce“.
  4. Darčeky nájdete na stránke s bonusovým tovarom a tiež v nákupnom košíku.
  5. Nevyčerpali ste všetky bonusové body v aktuálnej objednávke? Nevadí, prevedieme vám ich a budete ich môcť využiť nabudúce. Platnosť bonusových bodov je 1 rok. A nebojte sa, vieme, že body patria vám. Aj bez registrácie.

Ako získam bonusové body?

Zapamätajte si tri čísla – 1, 50, 75.

  1. Jeden. Za každé 1 Euro, ktoré u nás miniete, získavate 2,5 bonusového bodu. Nechce sa vám počítať? Pri každom produkte uvádzame, koľko bonusových bodov za jeho nákup dostanete. Nevzťahuje sa na dioptrické, slnečné a ostatné okuliare.
  2. Päťdesiat. 50 bonusových bodov vám dáme, keď sa prvýkrát prihlásite k odberu nášho newsletteru.
  3. Päťdesiat. 50 bonusových bodov dostanete, keď nás spomeniete v príspevku s fotografiou produktov od nás na Facebooku alebo na Instagrame s označením @vasesosovky a #vasesosovky. Akonáhle nás označíte, dajte nám o tom vedieť. Označením fotografie v akomkoľvek príspevku na sociálnych sieťach súhlasíte s tým, že Vašešošovky môžu použiť fotografiu pre vlastné účely.
  4. Sedemdesiat päť. 75 bonusových bodov získate, ak sa prihlásite cez Facebookový účet.

Náš bonusový program pomáha šetriť peniaze. Veď viete – puzdra, aplikátory, roztoky. Produkty, ktoré potrebuje každý, kto nosí kontaktné šošovky. Určite ich kupujete tiež. U nás nemusíte. Dostanete ich ako darček za nákup.