1972     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Bonusový program VašeŠošovky

VašeŠošovky bonusový programZbierajte bonusové body pri každom nákupe

Hľadáte doplnky, ktoré poskytnú vašim očiam maximálny komfort? Potom zbierajte bonusové body na VašeŠošovky a získajte skvelé produkty zadarmo!

Ako poďakovanie za vašu vernosť vám ponúkame rozsiahly bonusový program, ktorý môžete využiť takmer pri každom nákupe.

Chcete zadarmo bonusové produkty?

Zistite, čo majú pre vás VašeŠošovky pripravené.

Prezrieť bonusový tovar

Ako zbierať bonusové body na VašeŠošovky

  1. Za každé 1 Euro, ktoré u nás miniete, získavate 2,5 bonusového bodu. Pri každom produkte uvádzame, koľko bonusových bodov za jeho nákup dostanete. Nevzťahuje sa na dioptrické, slnečné a ostatné okuliare.
  2. Chcete zbierať bonusové body už teraz? Prihláste sa na odber nášho newslettru a získajte 50 bonusových bodov!
  3. Označte nás na Facebooku (@vasesosovky alebo @lentiamo) a pomocou hashtagov #Lentiamo #VaseSosovky sa pochváľte svojím najnovším obľúbeným produktom. To vám pridá 50 bonusových bodov! Akonáhle nás označíte, dajte nám o tom vedieť!
  4. Uľahčite si prihlásenie a prepojte svoj zákaznícky účet s vaším profilom na Facebooku a získajte 75 bonusových bodov!

Je dobré vedieť: Bonusové body si môžete uplatniť už pri prvej objednávke, na druhú nemusíte čakať. A ak nechcete využiť všetky naraz, nie je to žiadny problém!

Bonusové body budú uložené na Vašom klientskom účte, ich platnosť je 1 rok.

Nakupujte a zbierajte body →Upozorňujeme, že ak nás označíte v príspevku, nám dávate právo znova zdieľať váš príspevok a spomenúť vás v ňom. Bonusový program platí iba pre zákazníkov VašeŠošovky.