1 611     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Prečo nakupovať u nás

Veríme, že aj vám padneme do oka… Tu sú niektoré naše výhody:

Dobré ceny

Sme e-shop s najširšou ponukou kontaktných šošoviek v strednej Európe. Sledujeme trendy a v mnohých smeroch ich aj určujeme. Ponúkame veľmi priaznivé ceny pre každého. Môžete využiť zaujímavé zľavy a Bonusový program s darčekmi zdarma. Ušetrite aj na poštovnom – pri nákupe nad 66 Eur za vás zaplatíme poštovné my.

60 000 balení kontaktných šošoviek skladom

Tovar s dostupnosťou skladom máme skladom fyzicky. Nepatríme k virtuálnym predajcom, ktorí majú tovar „skladom u dodávateľa“. Celkom 60 000 b­alení kontaktných šošoviek a ďalšieho sortimentu skladom máme pripravených k okamžitému odoslaniu.

Osobný odber

Uprednostňujete osobný odber? Nechajte si objednaný tovar poslať do jedného z našich výdejných miest.

Bonusový program – darčeky zdarma za váš nákup

Náš Bonusový program pomáha šetriť peniaze. Púzdra, aplikátory, roztoky. Produkty, ktoré potrebuje každý, kto nosí kontaktné šošovky. Určite ich kupujete tiež. U nás nemusíte. Dostanete ich ako darček za nákup. Zoznámte sa s výhodami Bo­nusového programu.

Zľavy. Akcie. Výpredaje.

Zľavy a akciové ceny? Čím väčší nákup, tým menej zaplatíte. Viac balení znamená väčšiu zľavu. Cena za nákup môže byť až o 8% nižšia. Pre držiteľov kariet ISIC, ITIC a ALIVE máme zľavu 4% na každú uskutočnenú objednávku.

Dodáme zajtra alebo so zľavou 20 Eur

Dostupnosť tovaru vám garantujeme! Keď si tovar označený Skladom VašeŠošovky objednáte do 14-tej hodiny a ako spôsob dopravy zvolíte výdajné miesto Bratislava, pripravíme vám ho k vyzdvihnutiu nasledujúci pracovný deň po 14-tej hodine. Ak by sme sa oneskorili, dostanete od nás ako ospravedlnenie zľavu v podobe 20 Eur na ďalší nákup.

Poštovné zdarma

Pri objednávkach nad 66 Eur pri platbe vopred je poštovné zdarma. Ak si vyberiete doručenie do nášho výdajného miesta, máte taktiež poštovné zdarma.

Bezproblémové reklamácie

Reklamácie vybavujeme obratom. Nemusíte strácať čas a trpezlivosť čakaním. Reklamáciu riešime okamžitým zaslaním nových šošoviek po obdržaní reklamovaného tovaru.

Garancia výmeny 365 dní

Pri vybraných kontaktných šošovkách – či už sú zakúpené u nás, alebo u konkurencie – garantujeme výmenu nerozbaleného balenia za rovnaké šošovky s inými parametrami. Garancia na výmenu trvá 365 dní. Ak sa vám zmenia parametre šošoviek garantujeme výmenu nerozbalených šošoviek.

Šošovkami sme posadnutí

Práca s výberom vhodných šošoviek a ich predaj je pre nás poslanie aj zábava. Šošovkami sme posadnutí a sme radi, keď niekomu môžeme dať tú správnu „šošovku“.

Silná spoločnosť – Dobrá história a výborná budúcnosť

Orientujeme sa na budúcnosť. Sme však pyšní aj na svoju históriu. Aj vďaka dobrej minulosti sme silnou a spoľahlivou spoločnosťou. Obchod VašeŠošovky.sk sme spustili vo februári 2009 a rýchlo sme sa stali jedným z najväčších e-shopov s kontaktnými šošovkami na Slovensku. Sme držiteľmi certifikátov APEK a SAOP, ktoré nezávislé organizácie udeľujú iba bezpečným a spoľahlivým obchodom. Okrem Slovenskej republiky pôsobíme aj v Čechách a v Rakúsku.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta
usmievavých šošoviek!

Overené zákazníkmi Heuréka

VISA MasterCard

PayPal

ISIC

Sphere card