1849     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

Lenjoy 1 Day Comfort (30 šošoviek)

> Kontaktné šošovky > Jednodenné > Lenjoy

Na sklade > 1000 ks
Výhodnejšie balenia:
Nákupom získate 39 bonusových bodov

15,49 €

Náš tip Lenjoy 1 Day Comfort (30 šošoviek)

Zvoľte parametre Nápoveda

14.20

Odošleme 21. 4.

+ vybrať parametre aj pre druhé oko

 • Doprava zdarma nad 60 € pri platbe vopred
 • Pod 60 € – Výdajné miesta od 0,79 €
 • Balík na adresu od 2,29 €, s dobierkou od 3,29 €

Prečo nakupovať práve u nás?

Pretože pre vás máme jedinečné výhody.

1849 výdajných miest

Nechajte si objednaný tovar poslať na jedno z našich výdajných miest..

Doprava zdarma nad 60 €

Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta za 0,79 €, alebo dopravu už od 1,99 €.

Bonusový program

Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.

Podrobnosti o Lenjoy 1 Day Comfort (30 šošoviek)

Lenjoy 1 Day Comfort sú jednodenné kontaktné šošovky vyrobené najmodernejšou technológiou, ktorej vývoj a výskum prebieha vo Veľkej Británii. Špičková kvalita šošoviek Lenjoy 1 Day Comfort ponúka vynikajúci vizuálny výkon, dlhodobý komfort nosenia a optimálne zdravie očí. S biologicky kompatibilnou hydratačnou technológiou, protišmykovou úpravou, ochranou proti UV žiareniu a svetlomodrým zafarbením pre ľahšiu manipuláciu sú šošovky Lenjoy 1 Day Comfort tou najlepšou voľbou.

Kontaktné šošovky Lenjoy 1 Day Comfort obsahujú veľké množstvo vody, ktorá je podstatou pohodlného používania šošoviek. Šošovky Lenjoy 1 Day Comfort sú vyrábané s využitím exkluzívnej hydratačnej technológie, ktorá viaže vodu a udržiava šošovky svieže a hydratované po celý deň. Šošovky tvoria hydrogénnu väzbu s vodou; molekuly sa tak stávajú súčasťou šošovky a zabraňujú vysychaniu očí.

Unikátny dizajn šošoviek sa vyznačuje dvojitou zúženou hranou, ktorá umožňuje cirkuláciu vody a kyslíka okolo oka. Šošovka zostáva na svojom mieste a pri žmurkaní nedochádza k nepríjemnému treniu šošovky a očného viečka. Riziko podráždenia je tak minimalizované.

Jedinečný asférický dizajn šošoviek Lenjoy 1 Day Comfort znižuje sférickú aberáciu a pomáha tak k vyššej ostrosti videnia aj za horších svetelných podmienok napr. pri šoférovaní za šera, pri práci s počítačom alebo pri športovej aktivite vyžadujúcej rýchle ostrenie.

Ďalšou nespornou výhodou šošoviek Lenjoy 1 Day Comfort je vysoká ochrana proti UV žiareniu vďaka UV filtru 2. triedy, čo znamená, že šošovky blokujú 87 % UVA a 97 % UVB žiarenia.

UV filter v kontaktných šošovkách zdokonaľuje ochranu rohovky oka pred negatívnymi účinkami ultrafialového žiarenia. Šošovky však nezakrývajú celé oko ani očné okolie, preto je ideálnou ochranou pred škodlivým UV žiarením kombinácia kontaktných šošoviek s UV filtrom a slnečných okuliarov.

Kontaktné šošovky Lenjoy 1 Day Comfort sú možnou alternatívou za:

 • Biomedics 1 Day Extra,
 • Biotrue ONEday,
 • 1-DAY Acuvue Moist,
 • 1-DAY Acuvue TruEye,
 • Proclear 1 day,
 • SofLens Daily Disposable,
 • Eyeye Bioxy Daily,
 • Clear 1-day.

Ak vás šošovky Lenjoy zaujali a chcete ich vyskúšať, neváhajte a objednajte štartovacie balenie Lenjoy 1 Day Comfort (10 šošoviek). Praktické balenie šošoviek sa hodí aj na krátke cesty alebo dovolenky.

Najčastejšie sa predáva s očnými kvapkami Refresh 15 ml.

Ide o zdravotnícku pomôcku. Pred použitím si prečítajte pokyny.

Parametre

Expirácia: Najmenej 92 mesiacov
Šošoviek v krabičke:  30
Indikátor rub-líc:  Nie
Materiál:  Omafilcon A
So šošovkami sa môže spať:  Nie
Obsah vody:  58 %
Priepustnosť pre kyslík:  36.7 Dk/t
Silikón-hydrogélové:  Nie
UV filter:  Áno
Zafarbenie pre manipuláciu:  Áno
Priemer:  14.2
Rozsah dioptrií:  od -10.0 do +6.0
Zakrivenie:  8.6
Stredová hrúbka:  0.07 mm
Hmotnosť: 85 g
Výrobca:Supervision
Kategória:Jednodenné
Kontaktné šošovky
Sférické šošovky
Športové šošovky

Otázky (9×)

Komentáre k Lenjoy 1 Day Comfort (30 šošoviek) Pridať otázku

 • Előd N.

  Najhoršie šošovky ktoré som mal, smrdia alkoholom, po žmurknutí nevidím ostro, proste vyhodené peniaze

  Odpovedať
  • Andrea Glitta VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   daná situácia nás mrzí, kontaktné šošovky Lenjoy 1 Day Comfort sú možnou alternatívou za šošovky:

   Biomedics 1 Day Extra, Biotrue ONEday, 1-DAY Acuvue Moist, 1-DAY Acuvue TruEye, Proclear 1 day, SofLens Daily Disposable, Eyeye Bioxy Daily, Clear 1-day.

   Prvýkrát evidujeme informáciu, že by tieto šošovky smrdeli alkoholom.

   Ak si šošovky želáte reklamovať, napíšte nám na: reklamacie@vasesosovky.sk, obratom Vás o presnom postupe budeme informovať. Ďakujem za pochopenie.

   Odpovedať
 • Zuzana R.

  Dobrý večer, bolo by možné, aby ste mi zaslali skúšobný pár týchto šošoviek? Dioptrie - 2,75 a - 3,0. Ďakujem za odpoveď.

  Odpovedať
  • Marie Alčerová VašeŠošovky.sk

   Dobrý den,

   děkujeme za komentář. Rádi bychom Vám pomohli, avšak zkušební páry/vzorky čoček bohužel nemáme k dispozici. Tyto čočky bývají dostupné u očních lékařů a v optikách, kde zkušební čočky dostávají přímo od výrobců po samostatných neprodejných kusech. Tyto kusy by lékaři a optici měli poskytnout po každém měření pro kontaktní čočky, aby si jejich pacient vyzkoušel, zda naměřené parametry v čočkách budou oku sedět.

   U nás prodáváme čočky v baleních, jak vidíte na webu. Balení čoček dostáváme přímo od výrobců a k plnění krabiček nedochází v našem skladu. Pro zkušební páry bychom tedy museli některou z krabiček otevřít, čímž by se zbytek balení stal neprodejným.   Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.

   Odpovedať
 • Eva S.

  Dobrý deň, mám dve otázky. Prvá je, či sú tieto šošovky pre mňa vhodné aj v prípade, že som nikdy predtým nepoužívala jednodňové šošovky, vždy iba mesačné. Druhá otázka je tá, či v prípade, že mám od lekára odporúčané a zmerané, aby bolo zakrivenie na šošovkách 8,7 vhodné, aby som si objednávala šošovky so zakrivením 8,6. Pýtam sa vzhľadom k tomu, že som z tohto druhu šošoviek, resp. pri viacerých nenašla zakrivenie 8,7. Ďakujem, Eva

  Odpovedať
  • Andrea Glitta VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   všeobecná alternatíva jednodenných šošoviek k šošovkám, ktoré Vám odporučil lekár, bohužiaľ daná nie je. Pri každej zmene značky a periódy výmeny sa o vhodnom type šošoviek musíte poradiť vždy s očným lekárom či optikom. Ten Vám najprv poskytne skúšobný pár napr. jednodenných šošoviek, je nutné mu povedať Vaše preferencie, iba tak zistíte, ako Vám iné šošovky vyhovujú.

   Jednodenné a napr. dvojtýždenné či mesačné šošovky sa líšia vlastnosťami, materiálom a podobne, takto na diaľku preto žiaľ nie je možné odhadnúť, ktoré šošovky by pre Vás boli vhodné. Nevhodne zvolené zakrivenie, priemer či kombinácia ostatných vlastností šošoviek môžu spôsobiť nepohodlie pri nosení, rezanie šošoviek v očiach a podobne. Ďakujem za pochopenie. Andrea

   Odpovedať
 • Mária H.

  Chcela som ušetriť ,ale v konečnom dôsledku som prerobila!Veľmi zlé šošovky ,putovali do koša nepoužiteľné!

  Odpovedať
  • Andrea Glitta VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   daná situácia nás mrzí, kontaktné šošovky Lenjoy 1 Day Comfort sú možnou alternatívou za šošovky:

   Biomedics 1 Day Extra, Biotrue ONEday, 1-DAY Acuvue Moist, 1-DAY Acuvue TruEye, Proclear 1 day, SofLens Daily Disposable, Eyeye Bioxy Daily, Clear 1-day.

   Ak bolo dodržané minimálne zakrivenie a priemer, ktoré Vám odporučil na základe vyšetrenia lekár, bohužiaľ i napriek dodržaniu parametrov sa skutočne môže stať, že konkrétnemu nositeľovi šošovky vyhovovať nebudú, je to veľmi individuálne. Ak by ste mali zvyšné šošovky v zabalených blistroch k dispozícii, napíšte nám prosím na reklamacie@vasesosovky.sk, obratom Vás o ďalšom postupe budeme informovať. Ďakujem za pochopenie. Andrea

   Odpovedať
 • Anonym

  Dobrý deň chcem sa opýtať ci môžem vymeniť šošovky ktoré teraz používam Multifokal - AIR OPTIX PLUS HYDRAGLYDE za Lenjoy 1 Day comfort? Moje dioptrie na šošovkách sú PWR +2 A MAX ADD +2,5

  Odpovedať
  • Andrea Glitta VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   kontaktné šošovky Lenjoy 1 Day Comfort nie sú multifokálne, presbyopiu žiaľ nekorigujú, sú možnou alternatívou za:

   Biomedics 1 Day Extra, Biotrue ONEday, 1-DAY Acuvue Moist, Proclear 1 day, SofLens Daily Disposable, Eyeye Bioxy Daily, Clear 1-day.

   Obávam sa, že v tomto prípade pre Vás šošovky Lenjoy vhodné žiaľ nebudú. Andrea

   Odpovedať
 • Soňa S.

  dobry den, potrebujem k sosovkam Lenjoy 1 Day Comfort (30 šošoviek) zakupit vodu na sosovky aky tip vody mi doporucujete? Dakujem sona

  Odpovedať
  • Andrea Glitta VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   kontaktné šošovky Lenjoy 1 Day Comfort sú jednodenné, to znamená, že nový blister so šošovkou ráno otvoríte, šošovku nasadíte a večer ju vyhodíte, na starostlivosť o tieto šošovky roztok nepotrebujete. Počas používania sa tieto šošovky z očí nevyberajú a do puzdra s roztokom sa neukladajú. Andrea

   Odpovedať
 • Nikola

  Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať, či sú tieto šošovky vhodné na pár dní pri astigmatizme, dioptrie mám -1.75, cyl 100. Tri roky nosím iba okuliare, no teraz na pár dní na dovolenke by som chcela vyskúšať šošovky a po nej sa zas vrátim k okuliarom.

  Odpovedať
  • Andrea Glitta VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   šošovky Lenjoy 1 Day Comfort nekorigujú astigmatizmus. Vhodné šošovky práve pre Vás musí odporučiť špecialista – ak ste šošovky nenosili, musí zmerať vhodné parametre, zakrivenie a priemer tak, aby Vám šošovky z oka nevypadávali a podobne, vyhnete sa tak tiež napr. začervenaniu očí nevhodne zvolenou značkou. Takto na diaľku nie je možné posúdiť, ktoré šošovky by Vám vyhovovali. Andrea

   Odpovedať
 • Miroslav

  Dobrý deň, ak si chcem šošovky zakúpiť kvôli kúpaniu a šnorchlovaniu na dovolenke pri mori je potrebné ich po každom kúpaní meniť alebo vydržia až pokiaľ si ich nedám dole pred spaním?

  Odpovedať
 • Daniel H.

  Dobrý deň, majú tieto šošovky Indikátor rub-líc?

  Odpovedať
  • Andrea Glitta VašeŠošovky.sk

   Dobrý deň,

   kontaktné šošovky Lenjoy 1 Day Comfort indikátor rub-líc nemajú. Andrea

   Odpovedať

Ďalšie 4 komentáre

Pridať otázku alebo komentár k Lenjoy 1 Day Comfort (30 šošoviek)

Údaje označené * sú povinné.

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 10289 recenzií).

Super nakupujem tu cele roky
veľký výber
dobrá cena
rýchle dodanie. Už skoro 10 rokov si objednávak šošovky a roztoky z Vaše šošovky a vždy som bola spokojná. Nemenila by som.
Perfektna konunikacia, bol problem so zaplatenim kartou a hned ma kontaktovali :)