1661     výdajných miest v okolí

Prihlásenie

PureVision Multi-Focal (6 šošoviek)

Mesačné kontaktné šošovky od výrobcu Bausch & Lomb - PureVision

Na sklade : > 400 ks

Nákupom získate 93 bonusových bodov

37,13 €

Zvoľte parametre

8.60

14.00

odošleme dnes

+ vybrať parametre aj pre druhé oko

Prečo nakupovať práve u nás?

Pretože pre vás máme jedinečné výhody.

1601 výdajných miest

Nechajte si objednaný tovar poslať na jedno z našich výdajných miest..

Doprava zdarma nad 60 €

Pri nižšej cene objednávky môžete využiť výdajné miesta za 0,8 €, alebo dopravu už od 1,95 €.

Bonusový program

Od prvého nákupu získavate bonusové body, ktoré môžete vymeniť za darčeky zdarma.

Viac o produkte

PureVision Multi-Focal (6 šošoviek) sú silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, určené na korekciu presbyopie. Sú predpísané na nepretrzité denné nosenie s mesačnou výmenou. Vďaka modernému silikón-hydrogélovému materiálu predstavujú veľmi zdravý spôsob nosenia kontaktných šošoviek s dostatočným vyživovaním rohovky. Nositelia šošoviek PureVision Multi-Focal môžu prejsť na nové šošovky PureVision 2 for Presbyopia bez nutnosti preaplikácie.

Najčastejšie sa predáva s roztokom ReNu MultiPlus 3 x 360 ml s puzdrami.

Parametre

Hmotnosť: 73 g
Bifokálna:  Nie
Šošoviek v krabičke:  6
Indikátor rub-líc:  Nie
Materiál Balafilcon A
So šosovkami sa môže spať:  Áno
Obsah vody:  36 %
Priepustnosť pre kyslík:  112 Dk/t
Silikón-hydrogélové:  Áno
Tórické:  Nie
UV filter Nie
Zafarbenie pre manipuláciu Áno
Adícia:  LOW do +1.50, HIGH od 1.75 do 2.5
Priemer:  14.0
Rozsah dioptrií:  od -10.0 do +6.0
Zakrivenie:  8.6
Výrobca:
Kategória: Mesačné
Kontinuálne
Silikón-hydrogélové
Bifokálne a multifokálne

Otázky (13x)

Komentáre k PureVision Multi-Focal (6 šošoviek) Pridať otázku

 • terezka.3mt@gmail.com
  pred 4 dňami

  Dobrý deň, tieto šošovky musím na noc vyberať, alebo to, že sú mesačné, znamená pre mňa, že ich môžem mať 30 dní bez vyberania a aj v noci? Ďakujem

  Odpovedať
  • Andrea Glitta
   pred 4 dňami

   Dobrý deň,

   ďakujem za Vašu správu. Tieto šošovky sú kontinuálne, znamená to teda, že ich môžete nosiť nepretržite vo dne i v noci (ak sú naaplikované špecialistom). Či sú konkrétne pre Vás vhodné na kontinuálne nosenie a ako dlho ich ako kontinuálne môžete mať nasadené v očiach, by mal posúdiť Váš kontaktológ, ktorý najlepšie pozná zdravotný stav Vašich očí. Odporúčala by som Vám, pokiaľ to situácia dovolí, aspoň po 3–4 dňoch šošovky na noc vybrať a dbať na pravidelné kontroly očí u Vášho kontaktológa. Ak budete dodržiavať zásady správneho používania šošoviek a budete pravidelne chodiť na kontroly, nemusíte sa báť, že by Vám kontaktné šošovky poškodili oči.

   Ďakujem za pochopenie. Andrea

   Odpovedať
 • terezka.3mt@gmail.com
  pred 4 dňami

  Dobrý deň, tieto šošovky treba na noc vyberať, alebo ich môžem nosiť 30 dní v kuse aj v noci bez vyberania? Ďakujem

  Odpovedať
 • Zuzana
  pred 2 rokmi

  Dobry den, aj ja pouzivam sosovky Biofinity-Multifokal a chcela som si teraz objednat u Vas. Mam na lave oko do dialky +1 a na prave 0.00.Na citanie mam +2.50. Znamena to teda, ze neodporucate to menit? Dakujem Zuzana

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová
   pred 2 rokmi

   Dobrý deň,

   Neodporúčame kupovať šošovky bez predchádzajúcej preaplikácie a konzultácie s kontatkológom. Vyberať šošovky iba na základe číselných parametrov nie je správny postup. Správne by ste ale mali kupovať presne také šošovky, ktoré máte naaplikované od Vášho kontaktológa, pretože veľmi záleží na kombinácii jednotlivých parametrov ako je obsah vody v šošovke, priepustnosť kyslíka alebo samotný materiál, ktorý Vám nemusí vyhovovať. Ak si objednáte šošovky iba na základe číselných parametrov, a mali by ste so šošovkami problém (nebudú vám sedieť a pod.), nie je možné uznať reklamáciu. Ďakujeme za pochopenie!

   Odpovedať
 • Melinda Petoczova
  pred 2 rokmi

  Dobrý den! Nosím kont šošovky +2.25 a do dialky :0,00. Teraz neviem ze aku adíciu potrebujem high alebo low? Dakujem za odpoved

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová
   pred 2 rokmi

   Dobrý večer,

   ak ste doposiaľ nosili šošovky Biofinity – Multifocal, neodporúčame Vám bez preaplikácie a odskúšania iných šošoviek na skúšobnom páre u Vášho kontaktológa, kupovať iné šošovky. Pri šošovkách Biofinity Multifocal sa totiž adícia určuje na dominantné a nedominantné oko a na diaľku nevieme určiť aká bude adícia pri iných šošovkách.

   Odpovedať
 • Peter
  pred 3 rokmi

  Dobrý deň. Nosil som okuliare na čítanie +3 dioptrie a do diaľky +1 dioptria obidve oči rovnako. Teraz som sa rozhodol pre kontaktné šošovky multifokálne. Dostal som skúšobné purevision2 PWR +0.75, 8.6, hight. Stred a diaľka sú v poriadku len na čítanie by som potreboval o máličko zvýšiť. Prečo sa uvádza dioptria +0.75 keď mám okuliare na blízko +3 a diaľku +1. Dá sa to nejako vysvetliť? Čo je treba zvýšiť aby aj na blízko to bolo dobré samozrejme aby sa zachovala diaľka a stred. Ďakujem za odpoveď. Peter.

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová
   pred 3 rokmi

   Dobrý deň,

   prosím, s týmto Vašim problémom sa obráťte na Vášho kontaktológa. Ďakujeme.

   Odpovedať
 • edita
  pred 3 rokmi

  Dobrý deň, mám dioptrie do dialky -3,75 a na čítanie +1,75, zakrivenie 8,3 a rozmery 14,00.Ešte som nikdy nemala multifocálne šošovky, teraz by som to chcela vyskúšať a neviem či vyrábajú Pure Vision mutifokálne týchto parametroch...ďakujem

  Odpovedať
 • Jana
  pred 3 rokmi

  A ešte jedna otázka: nosím Pure Vision multifokálne šošovky na nepretržité nosenie. Nemám žiadne problémy. Môžem s rovnakými parametrami ako mám pre tieto si objednať aj šošovky Softlens daily Disposable od toho istého výrobcu určené pre jenodenné nosenie? Asi by nemal byť problém, keď mi vyhovujú tie na mesačné nosenie, nosiť jednodenné...

  Odpovedať
 • Jana
  pred 3 rokmi

  Dobrý deň, chcem sa opýtať, ak budem tieto šošovky vyberať (a teda aj čistiť) častejšie ako 1 x za mesiac, napríklad každý 2. deň, nepoškodím ich? Je to odolný materiál aj na každodenné vyberanie a čistenie z oka?

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová
   pred 3 rokmi

   Dobrý deň,

   nie, šošovky by sa nemali poškodiť. Môžete ich nosiť aj takým spôsobom, že ich každý večer z oka vyberiete a na noc necháte vyčistiť v roztoku.

   Odpovedať
 • Zuzana
  pred 5 rokmi

  Dobrý deň, chcem sa spýtať, čo je to adícia. Nosím multifokálne šošovky dioptria +2,75, adícia high. Dioptrie na okuliare mám +2,5 do diaľky, 3,5 na čítanie. Dočítala som sa, že adícia high je pre rozsah 1,75 - 2,5. Ak sa mi zhorší zrak, budem môcť nosiť šošovky? Môj lekár mi povedal, že to bude problém. Ďakujem za odpoveď.

  Odpovedať
  • Zuzana Morvayová
   pred 5 rokmi

   Dobrý deň Zuzana,

   adícia je rozdiel hodnôt do diaľky a do blízka. Vo vašom prípade –2,5 do diaľky a +3,5 na blízko je adícia 1. Či budete môcť nosiť šošovky bude záležať na tom, ako sa zraková vada bude ďalej vyvíjať.

   Odpovedať
 • Eliška Hauserová, VašeŠošovky.sk
  pred 6 rokmi

  Dobrý deň pán Birka,
  takto na diaľku bez riadneho vyšetrenia nedokážeme povedať, aké šošovky pre Vás budú vhodné. Odporúčame Vám navštíviť kontaktológa a spolu s ním hľadať najvhodnejšie šošovky pre Vás.

  Odpovedať
 • Karol Birka
  pred 6 rokmi

  Uvažujem o nosení kont. šošoviek do diaľky mám 0,5 a na čítanie 3, aké hodnoty majú mať kont. šošovky tejto značky?

  Odpovedať
 • Eliška Hauserová, VašeŠošovky.sk
  pred 6 rokmi

  Dobrý deň pani Kreškóciová,
  nevieme, odkiaľ pochádzajú Vaše informácie, no šošovky PureVision Multi-Focal sa vyrábajú do dioptrie +6.00 a nie do dioptrie +2.5 ako Vy uvádzate. S Vašim problémom Vám však odporúčame navštíviť kontaktológa alebo očného lekára, ktorý Vám šošovky aplikoval a s ním riešiť tento problém.

  Odpovedať
 • 0ľga Kreškóciová
  pred 6 rokmi

  Som nová nositelka kontaktnych sosoviek PureVision Multi-Fokal. Dioptrie na citanie mam +3,5 a do dialky 1,25. Sosovkami, ktore testujem vsak nevidim dobre citat. Je pravda, ze nemozem mat tuto znacku, lebo su iba do +2,5 ?

  Odpovedať

Ďalšie 4 komentáre

Pridať otázku alebo komentár k PureVision Multi-Focal (6 šošoviek)

Údaje označené * sú povinné.

Overené našimi zákazníkmi

96 % zákazníkov odporúča náš obchod (z 8556 recenzií).

vyber, ceny, vedia poradit, vsetko skladom, moznosti dopravy a rychlost (ak nie su sviatky). odprucam 100%. Slabiny: prilis caste emaily s ponukami, inak nic
rychlosť dodania. oplati sa. rychli, kvalitny. Slabiny: neviem
Dostupnosť tovaru, rýchle dodanie bonusový program výhod.. Komunikácia aj dodanie tovaru sú na dobrej úrovni.

Nenechajte si ujsť novinky zo sveta
usmievavých šošoviek!

ShopRoku

VISA MasterCard

PayPal

ISIC

Sphere card

Overené zákazníkmi Heuréka

Podľa zákona o evidencii tržieb ČR je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku najneskôr do 48 hodín.